Písničkářka Anna Aaron opět navštíví Prahu

Temně laděná písničkářka a klavíristka Anna Aaron vystoupí 4. října v Paláci Akropolis. Jejími předskokany budou ženevští The Animen.

Anna Aaron Anna Aaron Zdroj: rachot.cz

Projev švýcarské zpěvačky Anny Aaron by mohl někomu připadat jakoby bez mimiky, bez projevu emocí, přesto zpívá o velmi silných tématech. Balady jsou plné psychického násilí, strachu i krutosti. I tak však její hudba nepostrádá jistou něžnost. Nečekaně klidnými jsou například skladby The Drainout, kterou Anna nahrála společně s výborným trumpetistou Erikem Truffazem, nebo píseň Case.

Čtětě také: Na koncertě Erika Truffaze zazpívala i Anna Aaron

Do Prahy přijíždí osmadvacetiletá alternativní hudebnice představit své poslední album Neuro vydané letos, s nímž se navrací k elektronické hudbě. Anna Aaron stojí se svou hudební kariérou teprve téměř na začátku, ale svým talentem stačila oslovit nemalou část publika i hudebních společností a médií. Opravdu veliký úspěch sklidila už se svým prvním albem Dogs In Spirit.

 

 

Čeští diváci mohli Annu Aaron vidět loni v divadle Archa, kde vystoupila spolu s Erikem Truffazem a Sophií Hunger. Na fotografie z koncertu se můžete podívat zde. Letos zahraje v pražském Paláci Akropolis 4. října od půl osmé večer. Do 10. září si můžete zakoupit vstupenky na koncert za 280 korun na stání. Od 11. září budou stát 330 korun. Předskokanem bude zpěvačce kapela The Animen, nový objev kytarové scény z Ženevy.

Přehled

 • Název akce: Anna Aaron
 • Datum: sobota, 04 říjen 2014
 • Místo: Praha
 • Cena: 280-380 Kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Soutěžte o 2x1 lístek na koncert Earth, Wind & Fire Experience

  Cenami Grammy ověnčený kytarista Al McKay přiveze do Prahy elitní sestavu losangeleských vynikajících funkových, soulových a jazzových muzikantů ve strhujícím show Earth, Wind & Fire Experience. Koncert Al McKay’s Earth, Wind & Fire Experience proběhne ve Velkém sale pražské Lucerny 4. listopadu 2019.

 • Lara Fabian oslaví koncertem v Praze své narozeniny

  Po dvou letech se do naší metropole vrátí Lara Fabian. Zpěvačka belgicko-italského původu, nyní kanadská občanka, měla vždy k českému publiku výjimečně úzký vztah, který potvrdila jak šesti předchozími koncerty v naší zemi, tak pořízením záznamu z předminulého turné právě z pražské koncertní zastávky.Tentokrát k nám Lara Fabian zavítá v rámci "50 World Tour", jež odstartovala 16. září v New York City a kterým, jak název napovídá, oslavuje své 50. narozeniny.

 • Lenny Kravitz vystoupí opět v Praze

  Koncerty Lennyho Kravitze jsou pověstné svou energií a stejně tomu bude i příští rok, kdy se po dvou letech vrátí koncertovat do České republiky. Spojení hudebních stylů, jako je funk rock´n´roll a blues, je možné slyšet i na jeho zatím posledním - jedenáctém - řadovém albu Raise Vibration, které vyšlo již v roce 2018. Lenny rád naslouchá i mladším generacím hudebníků, ale nezapře několik desetiletí zkušeností na hudební svéně. Výsledkem je silný materiál v duchu jeho klasické tvorby.

 • Foto: Nick Schnebelen Band, Bounty Rock Café, Olomouc, 18. 10. 2019

  Špičkový americký kytarista Nick Schnebelen, kterého jsme viděli v r. 2017 jako jednu z hvězd na šumperském Blues Alive se na svém turné zastavil i v Olomouci. Syrovost jeho bluesové kytary i parádní vokální přednes uchvacuje fanoušky bluesového a bluesrockového žánru po celém světě. V březnu 2019 spatřila světlo světa jeho sólová deska Crazy All by Myself, s níž je momentálně na turné. Společně s bubeníkem Adamem Hagermanem a sošným baskytaristou Cliffem Moorem předvedli i v olomouckém Bounty Rock Café parádní koncert, ze kterého přinášíme fotoreport.

Další podobné články