01.09.2014 7:00

Písničkářka Anna Aaron opět navštíví Prahu

Temně laděná písničkářka a klavíristka Anna Aaron vystoupí 4. října v Paláci Akropolis. Jejími předskokany budou ženevští The Animen.

Projev švýcarské zpěvačky Anny Aaron by mohl někomu připadat jakoby bez mimiky, bez projevu emocí, přesto zpívá o velmi silných tématech. Balady jsou plné psychického násilí, strachu i krutosti. I tak však její hudba nepostrádá jistou něžnost. Nečekaně klidnými jsou například skladby The Drainout, kterou Anna nahrála společně s výborným trumpetistou Erikem Truffazem, nebo píseň Case.

Čtětě také: Na koncertě Erika Truffaze zazpívala i Anna Aaron

Do Prahy přijíždí osmadvacetiletá alternativní hudebnice představit své poslední album Neuro vydané letos, s nímž se navrací k elektronické hudbě. Anna Aaron stojí se svou hudební kariérou teprve téměř na začátku, ale svým talentem stačila oslovit nemalou část publika i hudebních společností a médií. Opravdu veliký úspěch sklidila už se svým prvním albem Dogs In Spirit.

 

 

Čeští diváci mohli Annu Aaron vidět loni v divadle Archa, kde vystoupila spolu s Erikem Truffazem a Sophií Hunger. Na fotografie z koncertu se můžete podívat zde. Letos zahraje v pražském Paláci Akropolis 4. října od půl osmé večer. Do 10. září si můžete zakoupit vstupenky na koncert za 280 korun na stání. Od 11. září budou stát 330 korun. Předskokanem bude zpěvačce kapela The Animen, nový objev kytarové scény z Ženevy.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.