Dan Bárta a Lanugo se objeví na jednom pódiu. V rámci Roxy projektu Departure

Roxy rozjíždí 18. ledna nový projekt Departure. Jeho první noc bude věnována hudbě prodchnuté jazzem. Představí se Dan Bárta a Lanugo. VJingu bude kralovat Roman Týc.

Lanugo Lanugo archiv kapely

Roxy odstartuje hudební sezónu roku 2012 projektem Deprature. Jedná se o multižánrové koncerty, jejichž doménou bude seznámit návštěvníky klubu s mladými talentovanými umělci. Každý večer bude pod taktovkou jednoho známého interpreta, který si sám vybere svého koncertního partnera.

Departure bude zahájen již v lednu. Jako matador vystoupí Dan Bárta & Illustratosphere, mladé talenty bude zastupovat pop-jazzová kapela Lanugo. Lanugo brázdí hudební vody od roku 2006 a doposud vydali dvě alba. Jejich hudba je chytrá a zábavná. Společný koncert s Danem Bártou slibuje zážitky naplněné kvalitní a emotivní hudbou.


Projekt Deprature je pro Lanugo odrazovým můstkem pro zimní šňůru. Kromě Prahy se tak kapela objeví také v Plzni, Jihlavě, Havlíčkově Brodě, Zlíně, Brně či Poličce.

Pražský klub Roxy vstupuje do dvacátého roku svého fungování. Není tedy lepší způsob, jak výročí oslavit, než uspořádat další zajímavý projekt. Departure startuje 18. ledna ve 20 hodin. Pódium bude patřit Danu Bártovi &Illustratosphere a Lanugu. Vstupenky je možné zakoupit v předprodeji za 270 korun, nebo na místě za 350 korun.  

Napsal(a):

Zanechat komentář