Elán vystoupí v Praze. Pozor na falešné vstupenky

Slovenská legenda Elán se vydala na svou Best of Tour. Vyprodaný koncert v Brně následuje koncert pražský, který se odehraje 24. října. Kvůli velkému zájmu fanoušků o vstupenky se však vyskytly lístky padělané.

Jožo Ráž Jožo Ráž Zdroj: promo kapely

Elán v následujících dnech vystoupí v pražské Tipsport Areně a v ostravské ČEZ Aréně. V souvislosti s předprodejem vstupenek se však vyskytl problém – vstupenky falešné.

Obrovský zájem o vstupenky bohužel vyvolal i zájem podvodníků, kteří vypustili do oběhu falešné vstupenky vytištěné na ukradené prázdné archy Ticketstreamu. Prosíme proto všechny majitele zakoupených vstupenek na pražský i ostravský koncert, aby si lístky zkontrolovali. Pokud je na nich Ticketstream, jedná se o falzifikáty, se kterými neprojdou přes čtecí zařízení. Jedinými oprávněnými prodejci vstupenek na Elán The Best Of jsou společnosti Ticketpro, Ticketportal a Sazka Ticket! varuje za pořádající agenturu Dalin Vajčner

Majitelé vstupenek na Best of Tour s nápisem Ticketstream však ještě nemusejí zoufat. Organizátoři připravili pro největší opozdilce sto lístků, které budou v prodeji v obou arénách přímo před koncertem. Prodávat se budou za zvýšenou cenu 900 korun.

Napsal(a):

Zanechat komentář