Justin Timberlake přichází s novým albem 20/20 Experience

Již 18. března spatří světlo světa Justinovo dlouho očekávané novinkové album 20/20 Experience. Až do vydání desky si můžete poslehnout celý tracklist exkluzivně zcela zdarma na iTunes.

Justin Timberlake Justin Timberlake official facebook Justin Timberlake

Konečně, po sedmi letech od posledního veleúspěšného alba FutureSex / LoveSounds, přichází Justin Timberlake s novou studiovou deskou. První vlaštovkou z nové desky vyslanou do světa, je singl s názvem Suit & Tie. Ten za dobu svého krátkého působení již stihl být oceněn časopisem Billboard jako rekordně prodávaný hit, dosáhl na čtvrté místo v britské HOT100 a udržel se na prvním místě prodejnosti na iTunes ve 32 zemích, včetně České republiky. Stejně závratné úspěchy slaví i jeho druhý vydaný singl s názvem Mirrors, který už druhý týden drží první místo v britské hudební hitparádě UK Official Chart.

 

 

Trojnásobný vítěz BRIT Awards oznámil návrat k hudbě na začátku letošního roku formou otevřeného dopisu svým fanouškům, kde oznámil, že se intenzivně připravuje na vydání nového alba a od té chvíle, v očekávání jeho nového počinu, se strhla doslova Justinománie. Album 20/20 Experience produkoval sám Justin Timberlake a je jeho již třetí sólovou studiovou nahrávkou.

Justin Timberlake patří mezi ikony mezinárodní hudební produkce. Během své pěvecké kariéry získal osm nominací na BRIT Awards, v roce 2004 vyhrál v kategorii Nejlepší mezinárodní album a dvakrát byl oceněn jako Nejlepší mezinárodní zpěvák. Kromě produkce písní se věnuje také herectví a účinkuje jako bavič a tanečník. Svou hudební kariéru rozjel v chlapecké skupině NSync. Od té doby je stálicí bristké i světové popmusic.

Zanechat komentář