Kiss se objeví v novém filmu Scooby-Doo

Americkou kapelu KISS budeme mít v létě možnost vidět v celovečerním filmu s názvem Scooby-Doo! and KISS: Rock and Roll Mystery. Ve filmu zazní i šest známých písní skupiny, stejně tak jako jedna nová. Tu KISS nahrávají jen pro tento animovaný počin. 

KISSáci si v létě "zahrají" v animáku KISSáci si v létě "zahrají" v animáku Zdroj: Anna Žáková, Musicweb.cz

Rockoví průkopníci KISS se za dlouhé roky své hudební kariéry objevili snad úplně všude. Najít logo či obrázek této kapely například v komiksech, filmech, na figurkách nebo dokonce na kondomech a toaletním papíře by tak pro žádného rockera nemělo být problém. 

A nyní KISSáci opět rozšiřují své pole působnosti a znovu se vrhají do filmování. V létě tohoto roku vyletí do světa nový animák se známou postavičkou Scooby-Doo, ve kterém bude kapela KISS zastávat velmi důležité role. Samotní členové skupiny (Paul Stanley, Gene Simmons, Tommy Thayer a Eric Singer) do celého filmu osobně nadabují postavy sebe samých a přidají i zcela novou píseň, kterou složili přímo pro film.

Snímek Scooby-Doo! and KISS: Rock and Roll Mystery vyjde pod křídly společnosti Warner Bros 10. července digitálně a 21. července na nosičích DVD a Blu-ray. Jakou záhadu bude tedy skupina kreslených kamarádů v čele s oblíbeným psem řešit tentokrát a co se stane na koncertě KISS? Na to si musíme do léta počkat. Třeba nám však alespoň trochu napoví tento trailer:

Napsal(a):

Zanechat komentář