Helloweeni vydali lyric video ke skladbě z připravovaného alba

Ke konci května nás čeká vydání již patnáctého studiového alba powermetalových legend Helloween. Už nyní nás však poctili lyric videem k jedné z písní, které se na desce objeví.
Helloweeni před dvěma lety v Oslu Helloweeni před dvěma lety v Oslu Zdroj: Helloween.org
 
Helloween jsou na scéně již od roku 1984 a stihli vydat čtrnáct studiových alb a tři live kompilace. Jsou jedněmi z průkopníků power metalu a mnoho jejich skladeb je mistrovskými kusy. Dne 29. května na Evropu udeří jejich patnáctá placka, nahraná opět v kapelním studiu na španělském ostrově Tenerife. Pokud jim zrovna neteče pot po strunách, musí se tam nahrávat parádně.
 
Na vizuální stránce nového alba s názvem My God-Given Right se klasicky vyřádil grafický guru Martin Häusler, který pracoval také třeba pro Queeny. Dýně samozřejmě nechybí. Zmíněná metalová hymna, k níž před pár dny video vyšlo, se jmenuje Battle’s Won. Zde ji nabízím k posouzení:
 
 
Frontman Andi Deris k desce řekl: „Nevím jak, ale zase se nám to povedlo... i tohle album má fakt koule!“ Tak uvidíme; poslední dílo Straight Out Of Hell z roku 2013 po schodištích hudebních žebříčků vystoupalo vysoko, v Německu dokonce nejvýše za celou historii kapely. Už jen měsíc a dozvíme se, jestli se do toho i po jednatřiceti letech dokážou Helloweeni opřít tak, jak slibují.
Napsal(a):

Zanechat komentář