Kofe-In vybrali svou Jedinou. Jana Stryková jako jejich femme fatale

Opavsko-pražská skupina Kofe-In přichystala pro své fanoušky nový videoklip. Hlavní postavou díla k singlu Jediná se stala uhrančivá Jana Stryková, známá především jako zdravotní sestra Kateřina z Ordinace v růžové zahradě 2.

Kofe-In Kofe-In Zdroj: promo kapely

Jana Stryková je v posledních měsících doslova na roztrhání. Kromě již zmíněné Ordinace v růžové zahradě 2 ji mohli její příznivci zahlédnout v Divadle na Vinohradech, účastnila se také Letních shakespearovských slavností a věnuje se dabingu. Kromě herectví ale část její osobnosti vnímá i hudbu, a tak není divu, že Jana na natáčení videoklipu Jediná s pop rockovými Kofe-In kývla.

„Jana se nám všem líbila od první chvíle, kdy se začala víc objevovat na televizní obrazovce. Ty její krásné velké oči uhranou prostě každého. Takže když jsme se pak dozvěděli, že by do toho šla, byli jsme moc rádi,“ neskrýval radost ze spolupráce zpěvák Jan Kunze.

 

 

Jediná vznikla pod taktovkou režiséra Allana Šuberta. Kameru v rukou třímal Vítek Bělohradský. Klip je jakýmsi ohlédnutím za poslední vydanou deskou s názvem Libertin. V nejbližší budoucnosti parta okolo charismatického Honzy Kunzeho zaměří svou pozornost již ke svému novému, v pořadí třetímu studiovému počinu. Nová deska se rodí od letošního podzimu a svůj první slunečný den by si měla užít po roční práci, tedy na podzim 2013. 

Napsal(a):

Zanechat komentář