Koncert Eda Sheerana se přesouvá z Fora Karlín

Úplně první koncert mladého britského zpěváka, kytaristy a skladatele Eda Sheerana nadchl jeho fanoušky v České republice natolik, že během několika týdnů již nebyly k sehnání lístky do Fora Karlín, kde se měl koncert původně odehrávat. Nyní pořadatelé oznámili změnu místa konání.

Ed Sheeran Ed Sheeran Zdroj: pořadatelé koncertu

Třiadvacetiletý akustický hudebník Ed Sheeran vydal teprve dvě alba, ale obě se stala velkými hity. Úvodní skladba The A Team z debutového alba nazvaného „+“ ihned zaujala promyšleným textem i příjemnou melodií zahrnující žánrově folk i pop stejně jako celé album, které se nese na akustické vlně a přijemných kytarových vlnách.

Na druhé desce „x“, která vyšla letos v červnu, se ještě více žánrově odvázal a zakomponoval do svého rukopisu více r´n´b a hiphopových prvků. Stále se však drží kytarových linek, ukazuje, jak si poradí s loopy, a v textové stránce má stále co sdělit. Nyní se svými písněmi Small Bump, Thinking Out Loud, I See Fire (původní skladba k filmu Hobit: Šmakova dračí poušť) či Give Me Love boduje na předních příčkách hitparád v mnoha zemích.

 

 

Pražský koncert byl původně naplánován na 12. února 2015 do nového Fora Karlín. Mnoho lidí však již nemělo příležitost zakoupit si lístky na tento koncert, a tak žádali, aby se ještě další vstupenky přidaly do prodeje. V rámci svého „x Tour“ Ed Sheeran zavítá do Prahy (více se o něm dočtete zde) již v avizovaném termínu, ale vystoupí v méně komorních, ale větších prostorách Tipsport areny. Zakoupené vstupenky platí jak pro stání, tak i pro volné sezení. Vstupenky, které se do prodeje přidávají až nyní, se pohybují v cenovém rozmezí 990 až 1290 korun.

Napsal(a):

Zanechat komentář