Lamb of God chystají nové album

Lamb of God, americká kapela, která se v Čechách proslavila i v ne metalových kruzích kvůli tragické nehodě fanouška na koncertě, píše nový materiál na další album. Potvrdil to zpěvák skupiny Randy Blythe.
Američtí Lamb of God potvrdili práci na nové desce Američtí Lamb of God potvrdili práci na nové desce Zdroj: Oficiální facebook profil skupiny Lamb of God
 
Deathmetalová kapela z amerického státu Virginie, Lamb of God, oznámila práci na novém hudebním materiálu. Skupina nedávno způsobila mezi fanoušky dohady, když vypustila na internet fotografii rozepsané písničky na papíře.
 
A veškeré možné spekulace jsou nyní potvrzeny. Samotný zpěvák Randy Blythe před pár dny práci na novém albu definitivně potvrdil. "I teď píšeme nějaké nové písničky. A zní to pěkně monstrózně." prohlásil s nadsázkou Randy již minulý rok o vznikajícím materiálu.
 
 
V České republice čelil Blythe v roce 2010 obžalobě ze zavinění smrti fanouška na koncertě Lamb of God. Tento fanoušek na koncertě vylezl na pódium, odkud jej Randy odstrčil. Fanoušek však zemřel na následky pádu. Randy byl ale naštěstí právem shledán nevinným a roku 2013 zproštěn obžaloby. 
Napsal(a):

Zanechat komentář