Martin Harich má od TV Óčko cenu za nejlepší klip

Slovenská hudební hvězda Martin Harich září stále jasněji. Účastník jedné z řad ČeskoSlovenské SuperStar bojoval o ocenění za nejlepší klip. Nominován byl počin Posledná pieseň, která porazila i Ega a Roberta Buriana.

Martin Harich Martin Harich Zdroj: archiv interpreta

Megahit loňského léta Žijeme len raz z dílny slovenského rappera Ega a Roberta Buriana byl nemilosrdně odsunut na druhé místo. Videoklip, který přinášel slunce i do zamračených prázdninových dnů, převálcovala Posledná pieseň. Martin Harich pro svůj kousek získal 11 178 hlasů, tedy o 401 více než Ego.

Čtěte také: Voxel je pro TV Óčko objevem roku 2012

Martin Harich získáním ceny hudební stanice TV Óčko potvrzuje svou pílí vybudovanou pozici mezi českými a slovenskými umělci. Zpěvák dostal ocenění z rukou svých fanoušků a po přijímání neskrýval velkou radost: „Čo pre mňa znamená tá soška? Jedným slovom, je to pre mňa motivácia. Dôkaz toho, že sú tu stále ľudia, ktorí majú chuť počúvať domácu muziku. Veľmi ma teší, že je ich stále dosť! Dáva mi to nádej. Verím, že sa albumom, na ktorom pracujeme už od minulého leta odvďačíme každému jednému človeku, ktorý našiel pár sekund vo svojom živote a podporil moju hudbu jeho kliknutím.“

Slovenský lamač dívčích srdcí ale rozhodně nehodlá ve své práci polevit. Pro fanoušky připravuje nový singl, videoklip k písni Čakám, čo sa stane a na obzoru je také další studiové album.

 

Napsal(a):

Zanechat komentář