18.04.2013 13:00

Peter Bič Project boduje s novým videoklipem

Peter Bič Project Peter Bič Project Zdroj: Olivier Production

Kapela Peter Bič Project vypustila na internet a televizní obrazovky hudební video k singlu Thinking About You. Slovenské seskupení k natočení videoklipu využilo speciální prostředek a přizvalo známou slovenskou herečku. 

Písnička Thinking About You je třetím singlem slovenské kapely Petr Bič Project, která se proslavila singly Hey Now a Say It Loud. Videoklip se natáčel na Slovensku v Prešově po dobu pěti dní. Podle frontmana kapely Petera Biče, je nový hit vyznáním lásky, které může být blízké každému, kdo si singl poslechne. Kapela se snažila do videa zachytit pocity, které měli její členové při nahrávání. Během natáčení videoklipu byl využit speciální jeřáb, který byl vyroben přesně pro tuto příležitost a dodává celému videu na kouzlu.

 

 

Video k písni Thinking About You je výjimečné ještě díky účasti hvězdného hosta, kterým se stala slovenská herečka Anna Sakmárová ze seriálu Panelák. Ta ve videu ztvárnila hlavní postavu, jednalo se o její premiéru v klipu. Jak sama uvádí, byla to pro ni příjemná zkušenost, a to i díky tomu, že se jedná o jemnou a emotivní skladbu.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.