Prague City Festival zrušen! Šokující oznámení je pravdivé

Skvělý pražský festival, Prague City Festival, byl zrušen. S tímto oznámením přišlo jeho vedení a ředitel Borek Jiřík. Jeho slova vydáváme bez jakékoli změny.

Prague City Festival byl zrušen! Prague City Festival byl zrušen! Zdroj: archiv

„S hlubokou lítostí jsme nuceni oznámit, že druhý ročník Prague City Festivalu, který se měl konat 29. – 30. června na pražském Výstavišti, se neuskuteční.

Nenadálý a šokující výpadek zásadního množství důvodně očekávaných finančních prostředků nám znemožnil festival realizovat v plném rozsahu. I přes nadlidskou snahu jsme uspokojující řešení, které by festival v jeho původně plánované podobě zachránilo, nenašli.

Redukovat program na jeden den, slevovat z technického zajištění festivalu či ubírat z čehokoliv, co bylo návštěvníkům slíbeno a za co si zaplatili, jsme vyhodnotili jako nepřípustné. Proto jsme se dnes rozhodli, i za cenu těžkých ztrát, celý festival odvolat.

Všem fanouškům a umělcům se omlouváme a plně sdílíme jejich rozčarování z dané situace.

Vstupné ze sítí Tickets.de a Eventim bude návštěvníkům vráceno v místě, kde si vstupenku zakoupili. Podrobnosti vrácení vstupného v síti Ticketportal budou známy v průběhu následujících sedmi pracovních dnů."

Ředitel festivalu Borek Jiřík

Napsal(a):

Zanechat komentář