Sabaton již mají představu o dalším albu

Co dva roky nás v poslední době Sabaton obšťastňují novými deskami a vypadá to, že tuto tradici nehodlají přerušit. Na příští rok totiž plánují další placku, na kterou mají prý už teď nápady.

Sabatoni před dvěma lety v Belgii Sabatoni před dvěma lety v Belgii Zdroj: Oficiální facebookový profil skupiny Sabaton

Alespoň se tak vyjádřil basák Pär Sundström v interview pro FeMetal TV: „Jestli vše půjde, jak má, další album vyjde koncem léta příštího roku. Máme náměty, máme plány, ale zatím je to tajemství – navíc nechceme říkat něco, co se nakonec může změnit. Dokud nemáme nahráno, nic není jisté.

A pokračoval: „Máme super nápady na písničky, pár zajímavých myšlenek. Ale jelikož strávíme hodně času na turné, kde se nám špatně píše, začneme s tím až na podzim. Ještě je co domýšlet, ale na podzim se do toho opravdu pustíme.

Ačkoliv jsme se toho moc konkrétního nedozvěděli, víme, že se můžeme těšit. O kvalitu se u těchto švédských metalových hvězd jisté nemusíme bát. Již mnoho let nás přesvědčují o své energii i schopnosti napsat chytlavé, ale zároveň promyšlené skladby. K nám Joakim Brodén svou skvadru dovedl naposledy letos v únoru, kdy si zahráli ve Zlíně a v Praze.


 

Poslední album Heroes, které vyšlo v minulém roce, v rodné zemi Sabatonů překročilo dvacet tisíc prodaných kusů. Letos v dubnu navíc kapela pro skalní fanoušky vydala limitovanou edici, na které nalezneme kromě základních skladeb i live nahrávky z tour Sabaton Cruise 2014.

Napsal(a):

Zanechat komentář