18.11.2012 9:40

Skupina The Apples odstoupila z Talentu. Kvůli nevýhodné smlouvě

Jedna z nejlepších kapel letošního ročníku soutěže Česko Slovensko má talent se rozhodla těsně před semifinále odstoupit. Rockově smýšlející dívky z The Apples odmítly podepsat smlouvu, která je zavazuje k mnohým povinnostem.

Manažer skupiny The Apples prohlásil, že smlouva je pro děvčata velmi nevýhodná. Rockerky za sebou mají již poměrně dlouhý kus cesty, po které kráčí. Vystupovaly v Holandsku, Německu i Belgii a jejich fanouškovská základna má pevné kořeny. Postup do semifinále kapelu potěšil, avšak soutěž pro svou kariéru prý nepotřebují.

„Přihlásily se jen tak, protože si chtěly vyzkoušet vystoupit před jiným obecenstvem. Chtěly poznat reakci na jejich specifické provedení rockových skladeb. Nemyslím si, že by tuto soutěž potřebovaly, aby byly slavné.“prohlašuje manažer kapely Roman Roun

The Apples oznámily odstoupení ze soutěže jen dva dny před samotným vysíláním i přesto, že podmínky smlouvy byly známy již delší dobu. Dívky se prý nemohly rozhodnout, v soutěži se jim líbilo, ale rok spolupráce po skončení soutěže pro ně bylo příliš velké sousto. Televize odmítla tento bod smlouvy změnit, a tak se s The Apples na televizních obrazovkách diváci v nejbližší době nesetkají.

Roman Roun věří ve správnost rozhodnutí rockerek, které se na jaře příštího roku vydávají na turné po Spojených státech. Podobné nadšení již ale nesdílí televize. „Je nám líto, že manažer skupiny nečekaně a na poslední chvíli předložil nové připomínky ke smlouvě, které nebylo možné akceptovat. Tento přístup nás nepříjemně překvapil,“ řekl vedoucí PR Jozef Gogola. The Apples na svých oficiálních stránkách k celé kauze ještě dodávají: „Nikdy jsme neřekly, že nechceme spolupracovat s televizí JOJ nebo s televizí Prima. Nutili nás ovšem podepsat exkluzivní smlouvu se společností Starhouse Media, v které figuruje právě Jaro Slávik."

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.