SuperStar 2013: Dodají noví moderátoři pořadu tu pravou šťávu?

Castingy na nový ročník Česko Slovenské SuperStar již byly odstartovány, a tak bylo na čase zveřejnit kromě jmen poroty také jména dvou osob, které budou diváky pěveckou soutěží provázet od první do poslední minuty. Letošní rok si roli moderátorů zahrají Zorka Kepková a Roman Juraško.

Zorka Kepková a Roman Juraško Zorka Kepková a Roman Juraško Zdroj: TV Nova

Česko Slovenská SuperStar 2013 se usídlí na obrazovkách českých a slovenských domácností na pořádně dlouhou dobu. TV Nova a TV Markíza dávají další šanci pěveckým nadějím a tým nového ročníku SuperStar je již plně připraven. Do porotcovských křesel usedne trojice, která divákům poskytne názory profesionálů. Své budou moci říci Ewa Farna, Ondřej Soukup a Pavol Habera.

Moderátorské mikrofony tentokráte nepoputují do rukou Leoše Mareše a Tiny. Svůj um budou moci ukázat jejich mladší kolegové. Moderátorku české Snídaně s Novou Zorku Kepkovou bude doprovázet slovenský kolega Roman Juraško.

„Zorku dosud znali televizní diváci z pořadu Snídaně s Novou a Romana především ze slovenského Telerána na Markíze. Rozhodli jsme se tentokrát vsadit na nové tváře, které budou mít prostor ukázat své schopnosti právě v této inovované velké show,“řekl režisér a kreativní producent projektu Pepe Majeský

Castingy již odstartovaly a běh na dlouhou pěveckou trať začal. Zatímco Bratislava své talenty již zná, Praha castingy chystá na 15. a 16. prosince. Poslední opozdilci se mohou přihlásit zde.

Napsal(a):

Zanechat komentář