Zážitek německých Accept: stage diving v muzeu

Vskutku netradiční chvíle prožili zakládající členové německé skupiny Accept. Při návštěvě muzea fosilií je fanoušci zvedli nad hlavy a oblíbení hudebníci tak zažili svůj první „stage diving". A to přímo mezi zkamenělými exponáty.

Accept za sebou mají první stage diving. A přímo v muzeu Accept za sebou mají první stage diving. A přímo v muzeu Zdroj: Oficiální facebook profil skupiny Accept

Zakládající členové německé skupiny Accept, Peter Baltes a Wolf Hoffmann, na svou návštěvu muzea Rock Fossils zřejmě jen tak nezapomenou. Přítomní lidé, včetně metalových fanoušků i zaměstnanců muzea, je totiž zvedli nad hlavy a „propluli" s nimi přes velkou část muzea. A to muzea ne tak ledajakého.

Muzeum Rock Fossils je totiž putovní expozice, kde můžeme najít pravěké zkameněliny, pojmenované po rockových, metalových či punkových hudebnících. A 400 milionů let starý kamenný červ jménem Kingnites Diamond není zdaleka jedinou zajímavostí muzea. Vedle těchto víceméně vědeckých exponátů se zde můžeme podívat i na různé hudební rekvizity či unikátní sošky spojené s metalovým a rockovým světem.

Právě Baltes s Hoffmannem do muzea přinesli originální sochu, jejíž podobiznu můžeme vidět na známém albu Accept – Metal Heart. A zrovna při jejich autogramiádě jim fanoušci zprostředkovali takto netradiční stage diving. Wolf Hoffmann se posléze nechal slyšet, že ačkoliv je v hudební branži již veteránem a s kapelou objel nespočet festivalů, podobnou plavbu na rukou ještě nikdy nezažil. A co vy, zažili jste již také stage diving? Pokud ne, nezoufejte. Vždyť festivalová sezona ještě zdaleka nekončí!

Napsal(a):

Zanechat komentář