24.05.2013 7:00

Amon Amarth přivezou do Prahy nové album

Švédská melodic death metalová kapela Amon Amarth přijede 10. června do Prahy, kde v klubu MeetFactory představí svoji novou desku Deciever of The Gods.

 

Vikingové Amon Amarth právě dokončují novou studiovou desku s názvem Deciever Of The Gods, která se na pultech objeví už 25. června prostřednictvím vydavatelství Metal Blade Records. Novinku tentokrát produkoval známý producent Andy Sneap (Megadeth, Exodus, Arch Enemy), který podle slov zpěváka Johana Hegga odvedl na albu skvělou práci.

Čtěte také: Amon Amarth v červnu vydají novou desku Deceiver Of The Gods

V rozhovoru pro LoudTV.net na otázku, zda Sneap vytvořil zvuk Amon Amarth více dynamičtějším, Hegg odpověděl: „Myslím, že ano. Myslím, že celý nahrávací proces, zvuk a všechno, je více organické, zní to více 'živě', je v tom více groovu, než tam bylo za Jense. Chci říct, Jens je skvělý producent, ale jeho produkce jsou někdy trochu víc klinické, jsou až moc přesné. Takže si myslím, že to byla dobrá volba pracovat s Andym na tomto albu.

 

 

Amon Amarth se v červnu představí na největších evropských festivalech, jako jsou Sweden Rock Festival, Rock am Ring, Download Festival a další. Deciever Of The Gods ale zazní i v České Republice, kde Švédové rozpoutají válků bohů 10. června v klubu MeetFactory.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.