středa, 04 listopad 2015 09:00

Belphegor se opět chystají do Čech. Zazní kousky z plánovaného alba?

Napsal(a)
Belphegor zavítají do Brna Belphegor zavítají do Brna Zdroj: Belphegor.at

Rakouská black/death metalová skupina Belphegor plánuje na svém turné navštívit i Českou republiku. Pod náporem jejich sadisticky lazené hudby by se měl rozeznět brněnský klub Melodka. Otázkou zůstává, zda nám pánové představí i novou písničku s názvem Totenkult – Exegesis of Deterioration.

Belphegor, sadomasochističtí death/black metalisté z rakouského Solnohradu, se po svém velkém úspěchu na letošním ročníku Made of Metal chystají opět do Čech. K tomuto výbuchu tvrdé muziky má dojít již 16. prosince tohoto roku v brněnském hudebním klubu Melodka.


A že se bude opravdu na co těšit, Belphegor ukázali nedávno pomocí nové písničky jménem Totenkult – Exegesis of Deterioration. Tu budeme moci nalézt příští rok na plánovaném albu. Zda ji však skupina zahraje i v Brně, je nejisté.

A kdo podpoří rakouské démony naživo? Brousit zuby si můžeme hned na tři předkapely: americké Vital Remains, kapelu Hate ze sousedního Polska a britské Ethereal.

Přehled

 • Název akce: Belphegor, Vital Remains, Hate, Ethereal 2015
 • Datum: středa, 16 prosinec 2015
 • Místo: Hudební klub Melodka Brno
 • Cena: 551 korun

Další články

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 1000 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 1000 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

 • Lístky na pražský koncert Korn jsou stále k dispozici Lístky na pražský koncert Korn jsou stále k dispozici

  Američtí Korn se po třech letech vrátí do České republiky. 30. května 2020 v pražské Tipsport Areně představí své poslední album The Nothing. Jako předkapela vystoupí francouzská deathmetalová skupina Gojira.

 • Ozzy Osbourne vydá po deseti letech novou desku Ozzy Osbourne vydá po deseti letech novou desku

  Na začátku listopadu se na twitterovém účtu amerického zpěváka a textaře Ozzyho Osbourna objevil status, v němž tento stále aktivní muzikant avizoval nový singl. A druhý den jej skutečně vydal. A to nebylo všechno.

 • Helloween v příštím roce vydají nové album a vrátí se do Prahy Helloween v příštím roce vydají nové album a vrátí se do Prahy

  Protože se návrat ztracených synů Michaela Kiskeho a Kaie Hansena do sestavy Heloween setkal s ohromujícím zájmem a následující turné Pumpkins United (se dvěma zastávkami v České republice) dokázalo po celém světě nalákat stadiony nadšených fanoušků, bylo zjevné, že nemůže následovat nic jiného než další studiovka. Kapela práce na ní potvrdila, ale žádné bližší informace neposkytovala. Až dosud.

Další podobné články

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };