Benátská noc slibuje hvězdy jako Bryana Adamse a Sunrise Avenue

I letos se fanoušci nejen rockové hudby mohou těšit na tuzemský festival Benátská noc. Ten proběhne v areálu Vesec v Liberci, ve dnech 26. až 29. července. Návštěvníci se mohou těšit na Bryana Adamse, Sunrise Avenue či Daniela Landu.

Sunrise Avenue Sunrise Avenue Zdroj: facebook.com

Bryan Adams srdce fanynek dobývá již od roku 1977. Tento zpívající kytarista z Kanady dosud vydal deset studiových desek, pět živáků, svými písněmi také obohatil nejeden soundtrack či kompilační album. Mezi jeho hity určitě patří (Everything I Do) I Do it for You, Please Forgive Me, Heaven a další. V České republice koncertuje poměrně často, vůbec poprvé to bylo v roce 1999 během festivalu v kempu Džbán. Naposledy navštívil naše hlavní město - bylo to loni v červnu během koncertu v O2 Areně.

To finští Sunrise Avenue nejsou na pódiích tak ostřílení matadoři, nicméně jim to také šlape více než pěkně. Tito Finové nabízejí ve svých písních mladý a energický rock, jež žádného romantika nenechá sedět v klidu. Skladby, které vešly do většího podvědomí, jsou například Hollywood Hills, Choose to Be Me nebo Fairytale Gone Bad. Jako svou poslední desku představili fanouškům Out of Style. Naposledy se u nás objevili jako hosté ve finále soutěže Hlas ČeskoSlovenska.

 

 

Z českých interpretů, jež na festivalu vystoupí, jmenujme určitě Daniela Landu, kterého netřeba představovat. Ten návštěvníkům festivalu slibuje devadesátiminutový set, při kterém zazpívá co nejvíce svých hitů. Jeho fanoušky dozajista potěší fakt, že se dají pořídit vstupenky také jen na den jeho vystoupení, tedy na 29. července. Mezi další interprety, kteří budou reprezentovat českou a slovenskou hudbu, patří Chinaski, Kabát, Jarek Nohavica, Mig 21, Eddie Stoilow či Horkýže Slíže.

Benátská noc letos slaví jubilejní dvacátý ročník. Čtyřdenní line-up si libuje v hudebních lahůdkách nejen z české kotliny, ale také ze zahraničí. Vstupenky na festival jsou stále ještě k mání, a to v sítích Ticketportal a Ticketart za cenu 1 590 korun.

Další informace

Napsal(a):

Zanechat komentář

?>