Bruce Dickinson představí v Praze svou knihu

Bruce Dickinson se opět představí českému publiku. Tentokrát ale bez své domovské kapely Iron Maiden. V Praze představí svou knihu What Does This Button Do?, která je jeho autobiografií. Dickinson bude vyprávět historky ze svého života a hodlá i odpovídat na dotazy publika. 

Bruce Dickinson se naposledy českému publiku představil loňské léto, společně s Iron Maiden. Bruce Dickinson se naposledy českému publiku představil loňské léto, společně s Iron Maiden. Foto: Dominik Effenberg/musicweb.cz

Zpěvák Bruce Dickinson z britských Iron Maiden se opět chystá na turné. Tentokrát si ale dá od zpívání pauzu. Na šňůře totiž představí svou autobiografickou knihu What Does This Button Do?. První zastávkou jeho knižního turné je Česká republika. Zde vystoupí 25. října v pražském O2 universu. Během více než dvouhodinového představení má Dickinson představit nejen knihu, ale i konkrétní historky ze života, někdy i ty, které se na papír nedostaly. Své vyprávění doprovází vtipy, fotografiemi a svým vlastním, často sebekritickým humorem. V druhé části večera hodlá odpovídat na jakékoliv dotazy publika.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

Autobiografie What Does This Button Do? vyšla v roce 2017, český překlad zatím neexistuje. Dickinson v ní vypráví o svém životě od dětství až do současných let. Nešetří při tom suchým britským humorem ani velkou dávkou sebekritiky. A to i v případech, kdy píše o nelehkých částech života. V knize kromě své hudební kariéry popisuje i své další zájmy - letectví, historii, šerm, scénáristiku, pivo a další.

 

 

Zpěvák Bruce Dickinson se do kapely Iron Maiden dostal v roce 1981. Působil v ní až do roku 1993, kdy se vydal na sólovou dráhu. Turné skupiny využíval i k účasti na mezinárodních šermířských soutěžích v šermu kordem. Do Iron Maiden se vrátil v roce 1999 a působí u nich dodnes. 

Přehled

 • Název akce: Bruce Dickinson - What Does This Button Do? - představení knihy
 • Datum: pátek, 25 říjen 2019
 • Místo: O2 universum Praha
 • Cena: 990 - 1 590 Kč
Napsal(a):
:DISQUS_COMMENTS

Další články

 • Bruce Dickinson z Iron Maiden přijede do Prahy už v pátek

  Zpěvák britské kapely Iron Maiden, Bruce Dickinson, se znovu chystá do České republiky. Tentokrát ale přijede sólo. V Praze chce totiž představit svou autobiografii What Does This Button Do?. V druhé polovině večera bude Dickinson odpovídat i na dotazy publika.

 • System of a Down po třech letech vystoupí v Praze

  System of a Down sice nové písně neskládají, na svoje fanoušky přesto nezapomínají. V příštím roce se vydají na evropské turné, v rámci kterého zahrají na několika samostatných vystoupení a zavítají na proslulé festivaly.

 • Harlej vydává nový klip a jede na turné s Komunálem

  Skupinu Harlej čekají příští rok oslavy čtvrt století existence. Předtím se chystá do studia, kde se pustí do nahrávání nové řadovky, ze které vypustila první ochutnávku v podobě klipu Nejsem zklamanej. Nejdřív ale vyrazí na společné turné s kapelou Komunál.

 • Vyprodané Roxy vidělo energický koncert Airbourne

  Australská rocková senzace je od vydání svého debutového alba Runnin' Wild v roce 2017 na stálém vzestupu. Na festivalech Airbourne hrají ve stále prestižnějších časech. Do Prahy přijeli představit nové album Boneshaker, které ale vyjde až 25. října.