středa, 10 červenec 2019 15:36

Bruce Dickinson představí v Praze svou knihu

Napsal(a)
Bruce Dickinson se naposledy českému publiku představil loňské léto, společně s Iron Maiden. Bruce Dickinson se naposledy českému publiku představil loňské léto, společně s Iron Maiden. Foto: Dominik Effenberg/musicweb.cz

Bruce Dickinson se opět představí českému publiku. Tentokrát ale bez své domovské kapely Iron Maiden. V Praze představí svou knihu What Does This Button Do?, která je jeho autobiografií. Dickinson bude vyprávět historky ze svého života a hodlá i odpovídat na dotazy publika. 

Zpěvák Bruce Dickinson z britských Iron Maiden se opět chystá na turné. Tentokrát si ale dá od zpívání pauzu. Na šňůře totiž představí svou autobiografickou knihu What Does This Button Do?. První zastávkou jeho knižního turné je Česká republika. Zde vystoupí 25. října v pražském O2 universu. Během více než dvouhodinového představení má Dickinson představit nejen knihu, ale i konkrétní historky ze života, někdy i ty, které se na papír nedostaly. Své vyprávění doprovází vtipy, fotografiemi a svým vlastním, často sebekritickým humorem. V druhé části večera hodlá odpovídat na jakékoliv dotazy publika.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

Autobiografie What Does This Button Do? vyšla v roce 2017, český překlad zatím neexistuje. Dickinson v ní vypráví o svém životě od dětství až do současných let. Nešetří při tom suchým britským humorem ani velkou dávkou sebekritiky. A to i v případech, kdy píše o nelehkých částech života. V knize kromě své hudební kariéry popisuje i své další zájmy - letectví, historii, šerm, scénáristiku, pivo a další.

 

 

Zpěvák Bruce Dickinson se do kapely Iron Maiden dostal v roce 1981. Působil v ní až do roku 1993, kdy se vydal na sólovou dráhu. Turné skupiny využíval i k účasti na mezinárodních šermířských soutěžích v šermu kordem. Do Iron Maiden se vrátil v roce 1999 a působí u nich dodnes. 

Přehled

 • Název akce: Bruce Dickinson - What Does This Button Do? - představení knihy
 • Datum: pátek, 25 říjen 2019
 • Místo: O2 universum Praha
 • Cena: 990 - 1 590 Kč

Další články

 • Black Star Riders odehráli v Praze strhující koncert Black Star Riders odehráli v Praze strhující koncert

  Na pódiu klubu Nová Chmelnice se sešly dvě kapely, jež se před desítkami let podílely na formování svých žánrů. Zatímco Diamond Head počátkem osmdesátých let pomáhaly na svět nové vlně britského heavy metalu, Black Star Riders jsou následovníkem Thin Lizzy, jedné z nejvýznamnějších kapel rockové historie vůbec.

 • Foto: Black Star Riders, Praha, Nová Chmelnice, 20. 11. 2019 Foto: Black Star Riders, Praha, Nová Chmelnice, 20. 11. 2019

  Prahu navštívila na svém turné staronová hardrocková legenda. 

 • Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč Soutěžte o voucher na nákup not v hodnotě 500 Kč

  Učíte se nebo hrajete na nějaký hudební nástroj a chcete se naučit zahrát vaši oblíbenou píseň od známého interpreta? Blíží se Vánoce, pro hudebníky jsou noty od supernoty.cz ideálním dárkem pod stromeček. Tak neváhejte a soutěžte s redakcí musicweb.cz!

 • Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně

  Black Friday je tu! Nakupte audio supervýhodně. Očekávaný čas akcí a slev je tady. Pokud hledáte nová sluchátka nebo reproduktory, nastává ideální doba ke koupi. Vybíráme pro vás momentálně ty nejzajímavější kousky od Mobil Pohotovosti. Z čeho můžete vybírat?

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };