26.09.2012 7:00

Cocotte Minute a The Prostitutes předvedou mapping na Akropolis Multimediale

Festival nových médií, Akropolis Multimediale, promění hudební scénu v nevšední místo moderních technologií. Tématem letošního roku je videomapping. Taktovky se chopí Cocotte Minute a The Prostitues.

Dva dny plné hudby a mediálních výdobytků současnosti již tradičně ovládnou pražský Palác Akropolis. Osmý ročník Akorpolis Multimediale ukáže své mocné zbraně 19. a 20. října. Multimediální workshopy pro návštěvníky budou probíhat přes den (jejich harmonogram brzy zveřejníme). Hlavní koncerty budou zahájeny vždy o půl osmé večer.

Jako první svůj umělecký potenciál, který se nebude točit jen kolem zpěvu, v žižkovském paláci ukážou Cocotte Minute. „Tento večer bude vyvrcholením našeho letošního turné, na kterém jsme představili novou ,segmentovou‘ projekci. U fanoušků sklidila velký ohlas, proto jsme se ji rozhodli pro vystoupení na AMM zanechat a ještě ji vylepšit. Tím ale videosoučást naší show nekončí,“ prozradil Zeller. Kromě příprav na Akropolis Multimediale se však Cocoti soustředili také na jejich nový videoklip. Ten pánové natáčeli na české prostředí unikátním způsobem, a to na jediný záběr pomocí mobilního telefonu.

Zasoutěžte si s námi a získejte vstupenky na oba dva dny Akropolis Multimediale

Ukončení multimediální show vystřídá zahájení afterparty, jíž se zhostí funky housoví DJs Sunpaya & Emka & guests na Divadelním baru. Malá scéna Paláce Akropolis se rozezní v rytmech nu-jazzu, funky a afrobeatu Funky Drummerz feat. Loic De Niro.

Sobotní večer 20. října se se svou tmavou indie-rockovou tvorbou zabalenou do multimediálního hávu představí The Prostitutes. „Ve spolupráci s light designérem Tomášem Pejšou a Kristinou Šedivou připravujeme multimediální vystoupení, které divákům přiblíží pozadí vzniku a skryté či nové významy písní ze všech tří našich desek,“ odtajňuje záměry kapely kytarista Martin Přikryl. Kapela navíc vyslovila odvážné tvrzení, že během koncertu se na pódiu objeví všichni jejich facebookoví fanoušci.

 

 

Také tato show bude pokračovat až do ranních hodin. Malá scéna přivítá freestyle beats Deep, Down & Ritual v podání DJs Soul Hunter & guests. Vstupenky je možné zakoupit na pokladně Paláce Akropolis za 150 korun nebo v předprodejní síti Ticketpro za 192 korun. Lístky bude možné zakoupit také na místě, a to za cenu 180 korun

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.