Elán chystá Best Of koncerty pro Prahu, Brno a Ostravu Doporučený

Slovenská legenda mezi kapelami připravuje pro své příznivce dárek v podobě tří koncertů. Výběr toho nejlepšího z tvorby skupiny Elán uslyší v druhé polovině října Praha, Brno a Ostrava. A ačkoli se koncerty budou konat až za tři měsíce, s přípravami se již začalo.

Jožo Ráž Jožo Ráž Zdroj: elan.cz

Best Of Tour kapely Elán je unikátním projektem, v němž slovenská formace posluchačům naservíruje prověřené lahůdky ovšem s novou přísadou, která změní výslednou chuť. Známé aranže největších hitů, které za dobu fungování Elánu vznikly, budou střídat aranže absolutně nové.

Kapela tak po dvou letech změní nejen celkovou dramaturgii a vizuál, ale také program. Best Of Tour se totiž řídí také pokyny fanoušků, jež si mohli část playlistu sami určit. Elán se nechal inspirovat jejich přáními. Zazní například písně Kočka, Bosorka, Nie sme zlí, Človečina nebo Čekám ťa láska.

 

 

Velké změny si však žádají také velké přípravy. V harmonogramu kapely je již zařazeno také čtrnáctidenní intenzivní soustředění a celodenní generální zkouška zvukové a světlené aparatury. Náhodě nebudou ponechány ani projekce a vizuální efekty. Pro převoz veškeré techniky bude povoláno šest kamionů. Realizaci vystoupení bude kočírovat sto padesát členů výkonného týmu.

Eláni poprvé usedli ke svým nástrojům v roce 1968. Svůj debut vydali až o třináct let později, avšak to nebylo překážkou pro to, aby jejich jednotlivé nahrávky získaly u posluchačů velkou oblibu. Kapela byla natolik uznávaná, že její popularitou nezatřásla ani vážná nehoda Jožo Ráže. Dodnes skupina vyprodává koncerty na Slovensku i v České republice. Do jejich historie se zapsal především koncert na Letné, kde bylo okolo osmdesáti tisíc návštěvníků, nebo vyprodaná Carnegie Hall.

Elán – The Best Of Tour 2012

19. října – Brno, Kojot Arena

24. října – Praha, Tipsport Arena

26. října – Ostrava, ČEZ Arena

Další informace

  • Název akce: Elán - Best Of Tour 2012
  • Datum: pátek, 19 říjen 2012
  • Místo: BrnoPrahaOstrava
  • Cena: od 550 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář