Example potěší tuzemské fanoušky. V březnu se vrátí do Česka Doporučený

Majitel jedné z nejsilnějších fanouškovských základen na letošním ročníku festivalu Rock for People se vrací do Česka. Londýnský rapper Example, který 19. listopadu vydal přelomové album The Evolution of Man, představí 15. března 2013 svůj aktuální zvuk.

Example Example Zdroj: archiv rappera

Britský showman českému publiku rozhodně není cizí. Za půl roku se na tuzemská prkna postavil hned dvakrát poprvé v únoru v Lucerna Music Baru a červenci na největším hudebním festivalu u nás Rock for People. Jak přiznal v rozhovoru pro MusicWeb.cz, v Česku odehrál jeden z  nejlepších koncertů vůbec a pasoval jejich příznivce na ty vůbec nejhlučnější.

Nejen pro stěžejní hity Kickstarts a Changed The Way You Kiss Me, ale i přátelským přístupem si za krátkou dobu u nás Elliot John Gleave vybudoval obrovskou masu posluchačů. Jarní koncert tedy bude mít mnohem větší rozměr a pražská Incheba Arena se zdá být šitá vystoupení oblíbeného umělce na míru.

V současné době vydává Example již čtvrté album, jehož zvuk může být pro mnohé překvapením. Přelomová deska The Evolution of Man totiž zaznamenala posun ke kytarovým efektům. Důvodem je absence kytar v rádiu, jak v rozhovoru zpěvák vysvětluje.

 

 

Vystoupení rappera 15. března 2013 v holešovické Incheba Areně bude jistě příjemným rozehřátím nové koncertní sezóny. S koupí vstupenek proto není radno zahálet. Základní cena lístků se pohybuje ve výši 720 korun a jsou k dostání v předprodejních sítích Ticketpro, Ticketportal a Eventim od středy 21. listopadu.

Další informace

  • Název akce: Example
  • Datum: pátek, 15 březen 2013
  • Místo: Incheba ArenaPraha
  • Cena: 720 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář