Festivalovou tradici obnoví Maloskalská noc

Předposlední červnovou sobotu proběhne první ročník festivalu Maloskalská noc. Obnoví tak tradici festivalu pořádaného v Malé Skále, která až do loňského roku hostila Benátskou noc. Těšit se můžete na Richarda Müllera, MIG 21, Annu K, Jaroslava Uhlíře a další velká jména české populární hudby.

Eddie Stoilow Eddie Stoilow Zdroj: archiv

Jedná se o jednodenní, podle slov organizátorů, rodinný hudební festival, jehož těžiště je zasazeno do malebného prostředí a panenské přírody Malé Skály v srdci Českého ráje. Jeho cílem je navázat na začátky dnes již slavného festivalu Benátská noc.

Organizátor festivalu Pavel Mikez vysvětluje důvody jeho vzniku: „Po loňském přestěhování několikadenního známého festivalu Benátská noc z Malé Skály do Vesce u Liberce nám přišlo trochu líto úplně skončit s tradicí pořádání hudebních festivalů zde na Malé Skále. Při nostalgickém vzpomínání jsem se dostal až k úplně prvním ročníkům Benátské noci, které byly jednodenní a plné zábavy nejen hudební."

 

 

Tvůrci věnovali velký důraz také zábavě. Na programu je připravena Neckyáda na řece Jizeře a mnoho dalších aktivit pro zpestření času mezi vystoupeními. Mimo to najdete v areálu i dětský koutek.  A dětské osazenstvo pak určitě ocení i vystoupení skladatele a textaře notoricky známých písní pro malé i velké - Jaroslava Uhlíře. Toho doplní Richard Müller, MIG 21, Eddie Stoilow, Anna K, Jaroslav Uhlíř, Rybičky 48, Pískomil se vrací a Walda Gang.

Vstupenky můžete kupovat v předprodejních sítích Ticketportal, Ticketpro, Ticketart a Evstupenka za zvýhodněnou cenu 490 Kč. 

Další informace

Zanechat komentář