Helloween za pomoci Gotthard převálcují Českou republiku

Německá skupina Helloween se chystá udeřit svou novou deskou hned na dvě česká města – Prahu a Zlín. V této demolici jim ochotně budou napomáhat švýcarští hard rockeři Gotthard se svými údernými a melodickými skladbami. Show těchto dvou hvězd vypukne již v únoru.

Němečtí Helloween míří se Švýcary Gotthard do Čech Němečtí Helloween míří se Švýcary Gotthard do Čech Zdroj: Helloween.org

Není tomu tak dávno, co známá heavy metalová formace Helloween vydala svou patnáctou desku s názvem My God-Given Right. A právě tuto čerstvou vypalovačku nám „dýně" přivezou představit hned na počátku příštího roku.

„Opět se nám to povedlo: nové album šlape přesně tak, jak má a jak jsme chtěli. Uznání si proto zaslouží i náš producent Charlie Bauerfeind a výtvarník Martin Häusler, který se postaral o skvělý přebal. A nevyplácal na něj ani moc barev." říká o desce My God-Given Right zpěvák Andi Deris.

A aby se bylo vážně na co těšit, společně s Helloween přijedou i švýcarští Gotthard, které jsme letos měli šanci spatřit na festivalu Masters of Rock, kde doslova ovládli pódium i dav krátce před příchodem německých Powerwolf.

Gotthard sice v Čechách pouze zastupují skupinu Rage (která jinak s Helloweeny odehrává celé turné), stejně však dozajista půjde o skvělý zážitek: úspěšní Švýcaři totiž umí svůj originální a pohodový rock podat se správným zápalem, za který by se nemusel stydět ani Steven Tyler zamlada.

Celou show však uvedou energičtí Crimes of Passion z britského Sheffieldu. Chcete-li si tuto sestavu naživo užít v Praze, vydejte se 20. února do Fora Karlín. Pokud však máte blíž do Zlína, vyrazte už o den dříve do haly Euronics.

Další informace

  • Název akce: Helloween, Gotthard + support Crimes of Passion
  • Datum: sobota, 20 únor 2016
  • Místo: Forum KarlínPraha
  • Cena: 690 - 890,-
Napsal(a):

Zanechat komentář