Horkýže Slíže v Praze: Ganja, pivo a punk

Nitranská formace Horkýže Slíže rozjíždí své velké turné. Již 27. března se kapela objeví v pražské Incheba areně, aby fanouškům připomněla své legendární songy. Pánové s sebou zajisté přivezou i notnou dávku nitranského humoru.

Horkýže Slíže Horkýže Slíže Zdroj: horkyzeslize.sk

Pražský koncert slovenských festivalových tahounů bude výjimečný. Kromě toho, že kapela pokřtí svou platinovou kolekci Horkýže Slíže a proveze fanoušky svým imaginárním mikrobusem VW, čeká na přítomné ještě několik překvapení.

Bude se rozdávat Ganja, nová deska Mary Huana Ganja. Také pivaři si přijdou na své. Pivovary Staropramen totiž připravily speciální limitovanou edici zálohovaných kelímků. Na nich se objeví motiv slížovského turné, které oslavuje dvacet let jejich fungování.

 

 

Navštívit jeden z koncertů výročního turné bude pro fanoušky na nějakou dobu poslední příležitost slyšet Horkýže Slíže naživo. Tahle partička se totiž rozhodla, že letošní léto se neponese v duchu festivalů. Kluci navštíví jen jeden v Čechách a jeden na Moravě. „Zážitek z koncertu ještě posílí speciální sound a light efekty známé z vystoupení zahraničních kapel, které kapela použije poprvé ve své koncertní historii,“ dodává Honza Lippert ze ZL production.

Výjimečnost utvrzuje i fakt, že kapela se s vyvolenými fanoušky sejde při obědě. Osmdesátka příznivců, která se zaregistruje k účasti na oběd na facebookovém profilu kapely nejrychleji, se s klukama potká v baru Na Verandách.

Pokud jste si nekoupili lístek na pražský koncert v předprodeji, nevadí. Vstupenky bude totiž možné zakoupit i na místě přímo před koncertem. Spolu s Horkýže Slíže zde vystoupí kapela Dilemma. Svůj rockový projekt na pódiu v Inchebě představí také zpěvačka GyGy. Návštěvníci se mohou těšit jak na sólové kousky všech zmíněných, tak na společné aranže.

Rozpis turné:

27. 3. Praha, Incheba arena

29. 3. Ústí nad Labem, Kulturní dům

30. 3. Valdice, Kulturní dům

30. 4. Vsetín, Kulturní dům

3. 5. D. Benešov u Opavy, Kulturní dům

4. 5. Prostějov, Kulturní dům

7. 5. Kunovice, Sportovní hala

10. 5. Česká Lípa, KD Krystal

11. 5. Jablonec nad Nisou, Eurocentrum

16. 5. České Budějovice, KD Vltava

17. 5. Kolín, Kulturní dům

18. 5. Kralupy nad Vltavou, KaSS

23. 5. Plzeň, Plaza Open Air

24. 5. Loket nad Ohří, amfiteátr Loket

25. 5. Kadaň, KC Orfeum

28. 5. Brno, hala Vodová

31. 5. Beroun, areál pivovaru

1. 6. Opočno, zimní stadion

Další informace

  • Název akce: Horkýže Slíže
  • Datum: středa, 27 březen 2013
  • Místo: Incheba arenaPraha
Napsal(a):

Zanechat komentář