Kapela Kryštof vyráží na SRCDCEBEAT tour 2015!

Kapela Kryštof vyráží na svou velkou Srdcebeat tour, kterou jejich především fanynky toužebně očekávají. Zanedlouho zahrají v pražské  O2 Areně.

Kryštof Kryštof Zdroj: kryštof facebook offical page

 Všechno to začalo 14. února 2015. Bylo nebylo, vyšel první singl nového alba Kryštofů Srdcebeat. To ještě kluci natáčeli v New Yorku. Podle inzerátů to měla být první opravdová celosvětová pecka. Škoda, že prý kapela zpívá česky. Ani to jim nezabránilo si na jaře zabrnkat na Britských ostrovech - a bylo to skvělý. A pak se tento zamilovaný rok konečně dočtal prvního června a světlo reflektorů a světlo v očích fanoušků spatřilo nové cédéčko, nová deska a nový příslib podzimní Srdcebeat tour 2015! Téměř okamžitě bylo vyprodáno.

První vlaštovka - Srdcebeat

„Můj srdcebeat jen pro tebe nechám znít..." Zní dodnes ve všech rádiích od 14. února. Tento dárek si pro nás kapela Kryštof připravila na Svatého Valentýna a fanoušci nemohli jinak, než si ji zamilovat. O vydání tohoto singlu si můžeme přečíst na našich stránkách.

{youtube}MnYL2Eehj2U{/youtube}

„Srdcebeat je píseň o bezpodmínečné lásce, bez všech těch kdyby, jestli, pokud, možná, bez kompromisů a touhy měnit a být měněn. Je šance ji dostat od někoho jiného než od dětí? My sami to dokážeme? Kolik z nás ji v životě potkalo? O tom jsem ji složil." představuje singl frontman kapely, Richard Krajčo.

 A jak sama kapela zve své fanoušku na grandiózní show?

„Vracíme se do prostředí největších českých hal s novou show a novým albem Srdcebeat! Chystáme pro vás spoustu překvapení v koncertní Vysněnokrajině, která by měla posunout laťku zážitku zase o kousek výše." Tak zní upoutávky na serveru ticketportal. A očividně to zabralo, protože 16. října kapela na svých facebookových stránkách vyhlásila totální vyprodání pražských koncertů.

Celoroční záležitost

Od začátku roku kluci z kapely na svém facebooku, twitteeru, instagramu a dalších kanálech slibují opravdu neopakovatelnou grandiózní show. Jedním z důkazů toho, jak to myslí vážně, je například i nově polepená kytara Richarda Krajča.

12115548 530690437079587 2580392165822618916 n

 Tu kytááru jsem polepil kvůli Tobě...

 

Srdcebeat: Vyrobeno s láskou

Kryštof svoji novou desku natočili v New Yorku s producentem Yaronem Fuchsem, který s kapelou spolupracoval už na veleúspěšném albu Inzerát. „Nová deska Kryštof bude lepší. Bude to album, které by obstálo na kterémkoliv místě planety. Silné melodie, moderní zvuk, Richardovo charisma. Fanoušci se mají opravdu na co těšit. Kdyby kluci nezpívali v češtině, byla by z nich celosvětová hvězda." podotýká Fuchs.

Podzimní turné: kdy a kde?

Kryštof s sebou vezme na turné dva nadějné tuzemské interprety. Se zpěvačkou Lenny jsme se mohli setkat v akustické podobě již na Kryštof Kempech, nyní se nám ale chce předvést s plnokrevnou kapelou. Druhá předkapela Mirai se nedávno představila českému hudebnímu světu singlem Dítě robotí a chystá vydání svého debutového alba. Inu svět je malý a o nadupané koncerty v něm není nouze.

Kryštof Srdcebeat Tour začne 19. října v Ostravě. V Praze se kapela představí 27. a 28. října v O2 Areně, poslední říjnový den se dočká i Liberec. Srdcebeat Tour vyvrcholí 3. listopadu v Pardubicích. Čeká nás tedy pořádná podzimní jízda!

  

 

 

Další informace

  • Název akce: Kryštof SRDCEBEAT TOUR 2015
  • Datum: středa, 28 říjen 2015
  • Místo: O2 ArenaPraha
  • Cena: od 490 kč
Napsal(a):

Zanechat komentář