Dj Mejla představuje projekt SLEEPING NIGHT!

Kytarista Mejla z Vypsané Fixy se rozhodl rozvířit hravé hudební vody. Pozval své kamarády z ostatních kapel, aby se jako Djs podíleli na jeho unikátním hudebním projektu SLEEPING NIGHT. Mohl si legendární SLEEPING BOY vytvořit prostředí, kde by se cítil víc jako doma?

Vypsaná fixa na Českých hradech Vypsaná fixa na Českých hradech Zdroj: rocktime.cz

 O co vlastně jde, vysvětluje sám Mejla, který má s projektem poměrně velké ambice: „Už mě nebavilo setkávat se s kamarádama jen v zakulisí na letních festivalech. Chtěl jsem je vidět častěji, ale ne jen tak v baru u drinku - z toho už jsme většinou vyrostli. Zjistil jsem, že hodně z nás se mimo hraní věnuje i DJování v různých klubech. Proto mne napadlo tuhle zálibu spojit a udělat jednu společnou noc, kde se budeme potkávat. Ta energie v klubu je úplně jiná, než s kapelou, lidi to baví a díky tomu to baví i nás. Mám rád energickou hudbu, ať už hranou, nebo pouštěnou." 

Na koho se můžeme těšit? 

Účast přislíbila samá esa, jako například Tuzex(SMRTISLAV, VANESSA, SUNSHINE), David Novotný (HIMALAYAN DALAI LAMA). Právě ti společně vymysleli koncept SLEEPING NIGHT - společného večera kamarádů z různých českých kapel, pouštějících svoje oblíbené songy - většinou v tanečních remixech. Každý večer bude opravdu jedinečný. Mezi dalšími přislíbenými hosty najdeme i Hoffy_M (SKYLINE), Matyáše Vordu (Dead Sailor, MANDRAGE), Zbyňka Raušera (PAPAL VISIT, PORTLESS) nebo Jana P. Muchowa ( Ecstasy of Saint Theresa, UMAKART). 

 

 

Název SLEEPING NIGHT opravdu vychází z Mejlovy přezdívky Sleeping Boy, což bylo původně jméno kapely: „To byl můj projekt, který nakonec usnul. Dva roky se s ním nic nedělo, tak jsem začal právě pod touhle přezdívkou vystupovat jako DJ.”

 Kdy a kde?

Projekt by rád expandoval za hranice největších čekých měst i lidských možností. Zatím se na něj ovšem můžeme těšit pouze v Pražském klubu Chapau Rouge 6. srpna a 31. srpna v brněnské Flédě.

Uvolněte si místo v kalendáři pro SLEEPOVER na SLEEPING NIGHT se SLEEPING BOYS. Bude to sen!

Další informace

  • Název akce: SLEEPING NIGHT
  • Datum: čtvrtek, 06 srpen 2015
  • Místo: Chapeau Rouge
Napsal(a):

Zanechat komentář