Tata Bojs budou křtít novou desku ve Foru Karlín

Již před měsícem vyšla nová deska od legendární české kapely Tatabojs. Těšit se můžeme i na vinyl a velké podzimní turné: Od A do B tour. Vše započne křtem nového alba v prostorách karlínského Fóra 12. listopadu!

Tatabojs Tatabojs Zdroj: hitradioorion.cz

Nanoalbum, Ležatá osmička, Biorytmy Futuretro

Jakmile se jedná o Tata Bojs, nečekejte nudné taťuldy, který házej singly do žita. Ne, tahle kapela společně s novou deskou vždy přinese zbrusu nový vesmír - a za to ji fanoušci žerou. Takže co jiného o předzvěsti nové desky říct, než: Mý jediný přání je opakování! (Ale musím Vás varovat, nepouštějte si tenhle singl o zkouškovým, nebo Vás spolubydlící vyrazí z pokoje.)

Po dvou letech usilovného tvoření nové dílo. Tak si to vezmem pěkně popořadě. Od A až do B. No co, víc písmenek patří leda do polívky. Vždyť jak mince, tak i deska má dvě strany. Od Antikvariátu až po... třeba Sondu. Představujeme singl!

 

 

Jako Mona Lisa - jen tak se tajemně usmívat...

Že to bude show jak se patří - to je jasná věc. Už je proto, že se jedná - jak Milan Cais podotýká - o typ koncertu, na který se kapela a především pak sám Cais coby autor scény chystá s bezmála ročním předstihem a tomu pak odpovídá i potenciální nervozita: "Určitý strach a nervozitu zažíváme před každým koncertem. Když nás ale čeká tenhle typ koncertu, je nervozita ještě větší, protože na tom děláte tak dlouho a všechno pak směřuje k jednomu okamžiku." A Mardoša s typickým vtipem dodává: "Já jsem někdy na koncertech nervózní i za jiné kapely. Jestli to zvládnou. Takže za vlastní jsem samozřejmě nervózní o to víc!"

Těšte se na 12. listopadu do Fóra Karlín, kde zažijete křest. Lístky jsou dostupné v cenových kategoriích Standard zone 390, Golden zone 590 a Diamant zone 1190 korun (zahrnuje i vybrané nápoje zdarma po dobu koncertu a limitovanou edici alba s bonusy podepsanou od všech členů kapely). Kapela Neslibuje pouze vinylové vydání, ale i zvuk, který přichází ze zlatých 80. let. Oprašte vzpomínky a gramofony!

Další informace

  • Název akce: Tatabojs: křest alba
  • Datum: čtvrtek, 12 listopad 2015
  • Místo: Fórum Karlín
  • Cena: 390 kč
Napsal(a):

Zanechat komentář