Kesha si balí kufry do Prahy. V červenci se ukáže v SaSaZu Doporučený

Americká raperka a zpěvačka Kesha se v rámci svého evropského turné představí i tuzemským fanouškům. V polovině července zazpívá v pražském klubu SaSaZu.

Kesha zazpívá i v Praze Kesha zazpívá i v Praze Zdroj: facebook.com

Rodačka z L.A. se netají tím, že jde vždy pevně za svým cílem: „Prostě jsem si od dětství byla jistá, že chci být hvězda a nikdo mě nezastaví,“ prozrazuje své nemalé dětské sny Kesha. A že tomu není jinak potvrzuje i fakt, že za svou krátkou kariéru má na svém kontě přes padesát nominací na prestižní hudební ceny. Čtrnáct nominací proměnila ve vítězství. Zpěvačka skládá vlastní hudbu a vypomohla i kolegyním Britney Spears a Miley Cyrus.

 

 

Američance se podařilo prorazit roku 2009, kdy se objevila v singlu Right Round rapera Flo Ridy. Od té doby její hvězda slávy jen stoupá. Debutové album Animal se stalo v USA jedničkou a s megahitem TiK ToK pokořila dosavadní rekord digitálního prodeje. Po úspěšném prvním singlu Die Young z aktuální desky Warrior teď tuzemským i světovým hitparádám kraluje nejnovější skladba C´mon.

Čtěte také: Bruno Mars v Praze zahraje začátkem listopadu

Kesha často do svých textů vkládá slova o párty a pařbách a vůbec se netají tím, že ji baví lidi šokovat. „Chci dělat hudbu, která bude mít vtip, bude provokovat, mít v sobě drzost. Chci, aby se lidi s mou hudbou cítili při poslechu spříznění,“ říká o sobě. Užít si ji můžeme i v České republice, kam dorazí 18. července do pražského SaSaZu.

Další informace

  • Název akce: Kesha
  • Datum: čtvrtek, 18 červenec 2013
  • Místo: SaSaZuPraha
  • Cena: od 890 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář