Tata Bojs zahrají na Jameson St. Patrick's Live Celebrations

V sobotu 16. března se známá pražská Dlouhá ulice na Starém městě převleče do zelené. Praha se letos připojí do celosvětových oslav Jameson St. Patrick's Live Celebrations v Jameson Zone.

Jameson St. Patrick's party Jameson St. Patrick's party Zdroj: facebook.com

Tradiční irskou slavnost na počest Svatého Patrika ve světě již dávno neoslavuje jen hrstka zbloudilých vlastenců. Naopak, poselství tohoto svátku s typickou zelenou barvou rozšířili Irové prakticky do celého světa. A protože ani Praha nemůže být výjimkou, propůjčí prostory staré Prahy této tradiční irské jarní oslavě.

K Irsku neodmyslitelně patří whiskey, a kdo jiný by měl převzít záštitu nad celou akcí, než reprezentant tohoto „drsného“ nápoje - irská značka Jameson. Ta se letos rozhodla pro  příznivce zeleného svátku připravit malé překvapení. Speciálně kvůli oslavám svátku Sv. Patrika nechala od světového návrháře Davida A. Smitha navrhnout slavnostní etiketu, do které  oblékne láhev irské whiskey Jameson.

Stejně jako loni, i letos bude hlavní část programu probíhat v klubu Roxy. Na mejdanu v irském stylu zahraje řada špičkových DJs, mezi nimi například DJ Bidlo, jehož house sety táhnou do klubů fanoušky již dvacet let. Svůj první jarní koncert tu odehrají také pražští Tata Bojs.

 

 

Oslava Sv. Patrika se bude konat na více místech v Dlouhé ulici. Další z míst budou: Beer Museum s možností ochutnávky stařené whiskey Jameson, Druhé patro, oblíbený chill-out club, kde zahrají irští Riptide Movement, a Café NoD, která nabídne prostor mladým hudebníkům z Young Talents. Akce startuje o půlnoci z 16. na 17. března a užít si ji budete moci celý následující den.

Stejně jako v Praze, vedle domovského Dublinu, se zelená vlna rozleje například v indické Bombaji, Dubaji či bulharském hlavním městě Sofii.

Další informace

  • Název akce: Jameson St. Patrick's Live Celebrations
  • Datum: sobota, 16 březen 2013
  • Místo: PrahaRoxyDlouhá ulice
  • Cena: 180 Kč

Zanechat komentář