Kryštof s novým singlem rozbušil britská srdce

Koncertní verze nového singlu Srdcebeat rozpálila stovky nadšených krajanů v Londýně a Manchesteru, kde se odehrála dvě vystoupení 28. a 29. března. Kapela si touto cestou vytvořila kvalitní pozvánku na stejnojmenné červnové album a nadcházející podzimní halové turné.

Srdcebeat! Srdcebeat! Zdroj: hitradiomagic.cz

 Do Londýna se Kryštof vrátil po osmi letech. Koncert s komorní VIP atmosférou v klubu 229 The Venue si užilo více než 600 fanoušků. „Přišli se bavit a vytvořili skvělou atmosféru. A podupávala si britská ochranka pod pódiem, tak se to snad líbilo i jim, i když nerozuměli textům,” komentuje jedinečný koncert zpěvák Richard Krajčo.

Druhý hudební event v manchesterském CS Clubu byl menší, ale o to divočejší. „Na začátku nás trochu rozhodila technická závada na aparatuře, kdy to vypadalo, že budeme muset hrát akusticky, ale pak se to rozjelo. Proto jsme mohli překřtít Manchester na Punkchester,” směje se Krajčo. Na obou koncertech Kryštof zahrál nový singl Srdcebeat, který už je v desítce nejhranějších tuzemských hitů a kterému jsme věnovali několik předcházejících článků, například o jeho únorové premiéře.

Čtěte také Valentýn s Kryštofem: Odtajnění nového singlu 

Nejen pro fanoušky, ale i pro kluky z kapely skrýval bristký koncert své „poprvé": „Při premiéře klipu v Ostravě jsme ho hráli akusticky, teď to bylo poprvé naplno a lidi se bavili, takže to byla dobrá zkouška na halové turné,” uvedl zpěvák s tím, že kapela se na britské ostrovy zřejmě vrátí příští rok na podzim.

 


Takhle kluci řádili při premiéře singu Srdcebeat v Ostravě.

 

A do té doby, než započne turné - děj se vůle boží - Minimálně nové CD od Kryštofů  stopro boží bude.


I když nejsi ženou obnošenou, na paty šlapali jsme si já a ty, a z citů  moře v hoře, napsal jsem ti inzerát, že můj srdce beat jen pro tebe nechám znít. Opravdu málokterá kapela má tak zajímavý vývoj jako Kryštof.

Jak na turné?

Kryštof Srdcebeat Tour začne 20. října v Ostravě. 23. a 24. října Kryštof zavítá do Brna. V Praze se kapela představí 27. října v O2 Areně, poslední říjnový den se dočká Liberec. Srdcebeat Tour vyvrcholí 3. listopadu v Pardubicích. Čeká nás tedy pořádná podzimní jízda!

Další informace

  • Název akce: Kryštof Srdcebeat tour
  • Datum: úterý, 27 říjen 2015
  • Místo: Praha O2 Aréna
  • Cena: 490 - 590 kč
Napsal(a):

Zanechat komentář