14.10.2013 17:00

Lucie Bílá a její Černobílé turné 2013

V druhé polovině října a na začátku listopadu představí své největší samostatné turné nejznámější a neúspěšnější česká zpěvačka, Lucie Bílá. Co můžete na koncertě slyšet a vidět?

Lucie Bílá je bezkonkurenčně nejúspěšnější česká pěnice, která na scéně působí již od konce 80. let a na svém kontě má desítky veleúspěšných hitů, které se zaryly nejednomu člověku do paměti. Vzpomeňme megahity Láska je láska, Amor magor, Trouba, Jsi můj pán, SMS či Neposlušné tenisky. Lucie Bílá nazpívala již osm sólových studiových alb, z nichž poslední nese název Modi. Mezi úspěšná alba patří snad každá její deska, jako je Úplně nahá, Jampadampa či Woman.

 

 

V současné době se Lucie Bílá kromě talentové soutěže věnovala přípravě jejího dosud největšího turné, které nese název Černobílé turné 2013, a které má být jejím nejvýpravnějším turné. Černobílé turné 2013 zavítá do osmi českých měst a dvou slovenských. Má se jednat o dosud největší a nejdražší českou show v historii. Techniku bude vozit dohromady osm kamionů a patnáct doprovodných vozidel a celou show připravuje na 250 lidí.

 

 

Součástí scény bude obří pódium (28 x 16 metrů) a osmimetrové molo, které zasahuje mezi diváky. Návštěvníci se mohou rovněž těšit na obrovské led obrazovky, bohatou pyrotechniku a spoustu stylových konfet. Organizátoři rovněž slibují, že z hlediska zvuku a efektů bude show opravdu stát za to. Přípravný tým přislíbil dokonalý light-design a spoustu efektů, které dotvoří celkový dojem. Spolu s Lucií Bílou vystoupí taneční skupina a dvě živé kapely. Jako předskokan byla vybrána zpěvačka Patricie, která vystoupí s písněmi ze svého nového alba.

 

Přehled:

Název: Černobílé turné 2013

Datum: 23.10.2013

Místo: Ostrava, ČEZ aréna

Cena: 390,- až 1290,-

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.