úterý, 17 leden 2012 17:30

Mighty Božkov Tour: Odskočte si ze sjezdovky na koncert

Napsal(a)
Fast Food Orchestra Fast Food Orchestra Foto: archiv kapely

Mighty Božkov Tour přichází se zimní dávkou pořádné hudby. Do největších lyžařských středisek v Krkonoších se chystají Pipes and Pints nebo Fast Food Orchestra. Tour ale odstartuje v Praze.

Hudba se konečně dostala z měst také na území zimních sportů. Mighty Božkov Tour je unikátní projekt, který se vydá na cestu, aby pobavil sportovní nadšence. Promrzlí a unavení lyžaři se tak budou moci pobavit se sklenicí dobrého moku a nesvázanou hudbou. První koncert se ale uskuteční v Praze, 2. února si Lucerna Music Bar podmaní rock-punkoví Pipes and Pints.

Den na to se už celý Mighty tým přesune do Janských Lázní. K Pipes and Pints se přidají Prague Conspiracy, The Spankers a společně odstartují zimní hudební radovánky. Kromě již zmíněných kapel se během tour na pódiích objeví také Fast Food Orchestra, Discoballs nebo NANO.

Hudba ale není to jediné, na co se mohou návštěvníci těšit. Božkov chystá řadu další zábavy. Na každém koncertě bude nachystáno sto welcome drinků pro první příchozí. Soutěžní duše budou moci zkusit své štěstí, které jim možná dopřeje jednu z cen – lístky na Mighty Sounds 2012, trička, panáky či dárková balení Božkov. Kulturu bude zastupovat výstava fotografií z minulých akcí, které vznikly pod hlavičkou festivalu Mighty Sounds.Organizátoři vyšli příznivcům hudebních večírků vstříc a termíny koncertů naplánovali tak, aby se kryly s termíny jarních prázdnin.

Mighty Božkov Tour
2. 2. 2012 Praha – Lucerna Music Bar: Pipes and Pints, Buster Shuffle, Wild Tides
3. 2. 2012 Janské Lázně – Lesanka: Pipes and Pints, Prague Conspiracy, The Spankers
4. 2. 2012 Špindlerův Mlýn – Mlejnice: Pipes and Pints, Prague Conspiracy, The Spankers
10. 2. 2012 Pec pod Sněžkou – Meex: Pipes and Pints, Prague Conspiracy, The Spankers
11. 2. 2012 Rokytnice – Kino: Pipes and Pints, NANO, The Spankers
18. 2. 2012 Harrachov – Apache Music Club: Fast Food Orchestra, NANO, The Spankers
25. 2. 2012 Špindlerův Mlýn – Mlejnice: Fast Food Orchestra, Prague Conspiracy, The Spankers
2. 3. 2012 Pec pod Sněžkou – Meex: Fast Food Orchestra, Prague Conspiracy, The Spankers
3. 3. 2012 Rokytnice – Kino: Fast Food Orchestra, Prague Conspiracy, The Spankers
9. 3. 2012 Harrachov – Apache Music Club: Fast Food Orchestra, Prague Conspiracy, The Spankers
10. 3. 2012 Jilemnice – Továrna: Pipes and Pints, Discoballs, NANO

Další články

 • Basirenfest představuje první kapely pro ročník 2020 Basirenfest představuje první kapely pro ročník 2020

  Všichni návštěvníci západočeského Basinfirefestu byli zvyklí, že v programu našli zajímavá zahraniční jména, nicméně i tuzemská scéna byla naplněna výběrem toho nejlepšího z rocku, metalu i punku. Nejinak tomu bude i při 16. festivalovém ročníku, který se ve Spáleném Poříčí bude konat 26.-28. 6. 2020 a jehož předprodej se spustí 11. 11. 2019.

 • Hlavním lákadlem The Legends Rock Fest bude Zemětřesení Hlavním lákadlem The Legends Rock Fest bude Zemětřesení

  Festival The Legends Rock Fest se letos v Hořicích u Jičína bude konat už po osmé. Za dobu své existence si vybudoval reputaci jedné z nejosobitějších přehlídek české rockové a metalové elity. Možná i proto tentokrát mezi tradičními jmény najdeme Zemětřesení - legendární český all-star projekt, který se zde českému publiku nejspíš představí naposledy.

 • Foto: Pražský Majáles, Letiště Letňany, Praha, 27. 4. 2019 Foto: Pražský Majáles, Letiště Letňany, Praha, 27. 4. 2019

  V sobotu 27. dubna se na pražském letišti Letňany konal již 15. ročník Pražského Majálesu. Tento Open Air přilákal tisíce návštěvníků, kteří mohli na celkem třech pódiích zhlédnout celkem 20 kapel. Každá stage byla víceméně rozdělena dle hudebních žánrů. Na hlavním pódiu se představili popové kapely jako Mirai, Pavel Calta, Marek Ztracený, Ben Cristovao či Kryštof. Rocková stage přivítala například kapelu Gaia Mesiah, Pipes & Pints, Horkýže Slíže či Dymytry. Poslední pódium patřilo alternativnější scéně. Zde se představil například Marpo, Ego, Kali & Peter Pann či Mydy Rabycad. Během dne byla také slavnostně zvolena královna a král Pražského Majálesu. Oba tituly nakonec získali studenti z Vysoké školy ekonomické v Praze. Prohlédněte si náš fotoreport z této akce. 

 • Foto: Moravské hrady, Veveří, Brno, 10. 8. 2018 Foto: Moravské hrady, Veveří, Brno, 10. 8. 2018

  Festival Hrady CZ se pomalu přemístil na svou moravskou část. Na fotogalerii z pátečních koncertů na hradě Veveří, kdy zahráli třeba Pipes and Pints, The Agony, Ivan Mládek nebo Horkýže slíže, se můžete podívat zde.

var sklikData = { elm: "sklikReklama_57358", zoneId: 57358, w: 728, h: 90 };