Richie Kotzen se vrací do Čech. Svojí návštěvou poctí Prahu

Kytarový mág, Richie Kotzen, se podruhé v rámci turné 24 Hours představí v České republice. Tentokrát svoje umění předvede 20. listopadu v Praze v klubu Nová Chmelnice.

Kotzen zahraje v Praze Kotzen zahraje v Praze Zdroj: last.fm

 Richie Kotzen, jeden z nejlepších kytaristů na světě, který se nejvíce proslavil v kapelách Poison a Mr. Big, znovu přijíždí do České republiky, aby zde představil novou desku. Novinka, nazvaná 24 Hours, je již dvaadvacátým albem, které Richie za svoji sólovou kariéru vydal. Na něm Kotzen předvádí i nový styl hraní na kytaru, jak sám vysvětluje: „Mám pocit, že jsem v úvodní skladbě 24 Hours dosáhl nové úrovně sólování. Kytarové trsátko jsem přestal na elektrické kytaře používat už před pár lety a za tu dobu se moje technika vyvinula trochu jiným směrem. Některé sólové pasáže, které hraju v 24 Hours, ale i v jiných písních, jsou takové, které bych nikdy nebyl schopen s trsátkem zahrát. Řekl bych proto, že sóla na tomto CD jsou na jiné úrovni než na předchozích nahrávkách.“

Na albu uslyšíme kromě Richieho i jeho nadanou dceru Augustu, která s ním v některých písních zpívá a ve skladbě Stop Me hraje na piáno. Dalším hostem, který se na albu objevil, je i Jerry Cantrell (Alice In Chains), který zpívá doprovodný vokál v písni Love Is Blind.

 

 

Pokud jste neměli možnost vidět Richieho Kotzena v rámci jeho jarního turné ve Zlíně, nebo byste tohoto kytarového virtuóza chtěli slyšet znovu, máte možnost na něj zajít 20. listopadu v Praze do klubu Nová Chmelnice. Vstupenky lze zakoupit v předprodejních sítích Ticktepro, Ticketstream, Ticket-art, Ticketportal a Eventim za 450 korun.

Další informace

  • Název akce: Richie Kotzen
  • Datum: úterý, 20 listopad 2012
  • Místo: Nová ChmelnicePraha
  • Cena: 450 Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář