Summer Arena 2020 umožní návštěvu velkých koncertů

Na poslední chvíli spojilo několik pořadatelů velkých hudebních akcí své síly, aby v devíti městech zprostředkovali sérii koncertů těch největších hvězd české hudební scény a částečně tak zaplnili mezeru po mamutích festivalech.

Kabát Kabát Zdroj: kabat.cz

V rámci unikátního projektu Summer Arena 2020 vystoupí Lucie, Kabát, Daniel Landa, Wanastowi Vjecy, Chinaski, Anna K, Vojtěch Dyk a B-Side Band, Čechomor a koncertní verze muzikálu Děti ráje. Během jednoho měsíce se podařilo domluvit v jednotlivých městech atraktivní místa, kde se dá vybudovat na přechodnou dobu kulturní areál. Ten je navržen nejen velkoryse, ale splňuje i všechna aktuální nařízení MZČR a z toho vyplývající veškerá hygienická opatření.

 

 

Arény se budou jako běžné turné kapel posouvat z jednotlivých měst do dalších tak, že v daném městě, kde je aréna postavena se odehraje předem daný počet koncertů, a vše se stěhuje o město dál. Na programu jsou zastávky 22. až 25. července v Jihlavě, 29. července až 8. srpna v Brně, 13. až 22. srpna v Ostravě, 26 až 29. srpna v Plzni, 2. až 12. září v Praze a 16. až 19. září v Liberci. Aréna je vybavena v případě Prahy, Brna, Ostravy a Liberce profesionálními mobilními tribunami, které se používají na území České republiky běžně jen na nejlukrativnější eventy.

Sledujte Musicweb na Facebooku:
 

Aréna bude vybavena tou nejlepší dostupnou technikou a personálem, jaké jsou za běžných podmínek dostupné jen pro velké zahraniční a špičkové české eventy a interprety. Kapely a interpreti, kteří vystoupí v těchto arénách, jsou obklopeny týmy lidí, kteří zajišťují klidný a profesionální výsledek vystoupení.  

Další informace

Napsal(a):

2 komentáře

  • Odkaz Komentáře loohymn středa, 17 srpen 2022 19:28 napsal(a) loohymn

    Several centuries later Galens works were taken up by Islamic scholars who translated them into languages such as Arabic and Syriac see pp. ivermectin pour on

  • Odkaz Komentáře Typeirrew čtvrtek, 28 červenec 2022 22:30 napsal(a) Typeirrew

    Lioresal Medicament brand cialis online

Zanechat komentář