Vees pokřtí v Roxy nové EP Golden Preview Doporučený

Kapela Vees vydává rok po svém debutovém albu Foe Dry nové EP Golden Preview, předzvěst dalšího alba, na kterém skupina aktuálně pracuje. Při této příležitosti se Vees chystají do Prahy, kde v klubu Roxy večer 6. května Golden Preview se třemi novými nahrávkami pokřtí.

Vees Vees Zdroj: bandzone.cz/vees

Vees jsou indie-rock’n’rollová kapela z Českých Budějovic složená z kytary, basy a bicích. Talentovaná tříčlenná parta se dala dohromady v roce 2006 a svůj název složila z počátečních písmen svých členů Vodičky, Vaněčka a Váchy. S vydáním svého prvního EP v roce 2010 se tehdejší VVV přejmenovali na Vees. Minulý rok natočila Véčka s oceněným režisérem Martinem Přívratským videoklip k singlu Wooden People a dnes jsou nezřídka označována za naději české hudební scény.

 

 

V rámci křtu jejich EP Golden Preview, které je již volně ke stažení na Supraphonline, se můžete do Roxy těšit také na kapely Wild Tides, Depakine Chrono, speciální hosty Sváču z Please The Trees, Andyho ze Sunflower Caravan nebo bubenickou show v podání Wild Sticks. Ani tím to však nekončí - po správné párty přijde afterparty s Vees DJs a po půlnoci s DJs Kubou Kubickem a St. Claire. 

Čtěte také: Nadějná kapela Vees vydává nové EP

Vees jsou kapela nabitá energií a mají rádi liché roky, protože se jim v nich prý daří. Letos máme na konci třináctku, proto neváhejte a vyražte 6. května do pražského klubu Roxy. Bude to stát za to a navíc vstup vás v rámci Free Mondays klubu Roxy nebude stát vůbec nic.

Další informace

  • Název akce: Křest EP Golden Preview
  • Datum: pondělí, 06 květen 2013
  • Místo: RoxyPraha
  • Cena: zdarma
Napsal(a):

Zanechat komentář