Wednesday 13 poctí Prahu svojí děsivou show

Rok se s rokem sešel a do pražského Rock Café se v pátek 15. listopadu vrací punkový, metalový a především horrorový Wednesday 13 se svojí kapelou.

Wednesday 13 Wednesday 13 musicfeeds.com.au

Pochmurná podzimní atmosféra je jako stvořená pro strašidelnou show v podání pana Wednesday 13, který již poněkolikáté zvolil podzimní čas jako období vhodné pro evropské turné. Wednesday 13 je, vedle legendárních Misfits, ikonou horror-punkového žánru a díky mnoha projektům, na kterých se podílí, je portfolio jeho tvorby skutečně rozsáhlé. 

Čtěte také: Powerwolf znesvětili prostory Retro Music Hall

Po působení v kapelách Maniac Spider Trash a Frankenstein Drag Queens From Planet 13 se Wednesday (vlastním jménem Joseph Poole) dal dohromady s Joeym Jordisonem, bubeníkem slavných Slipknot, a vytvořili spolu formaci Murderdolls, ve které se objevili například i členové kapely Dope, a které se podařilo v průběhu let vydat dvě dlouhohrající alba.

 


Když mají Murderdolls zrovna tvůrčí pauzu, věnuje se Wednesday svému sólovému projektu, jehož pátou desku "The Dixie Dead" přijede jeho kapela představit do Prahy. Jako obvykle lze očekávat jak novou tvorbu, tak i průřez diskografiemi všech kapel, kde se Wednesday objevil, včetně jeho zatím poslední glam rockové kolaborace pod názvem Gunfire 76.

Další informace

  • Název akce: Wednesday 13
  • Datum: pátek, 15 listopad 2013
  • Místo: Rock CaféPraha
  • Cena: 470,- Kč
Napsal(a):

Zanechat komentář