The Feud - The fantastic show!

Co s úterním večerem. Nudit se, litovat pondělka, děsit se středy, počítat dny zbývající do víkendu jak drobný v kapse. Ale tohle úterý mělo být jiné. 28.dubna 2015 Futurum music bar zahořel pro tři nadějné kluky z Manchesteru - THE FEUD.

Tento rok si THE FEUD pro Českou republiku připravili pořádnou šňůru koncertů Tento rok si THE FEUD pro Českou republiku připravili pořádnou šňůru koncertů Zdroj: The feud - official facebook page

Three-man-show

S lístkem na jejich koncert si rozhodně nekupujete pouze hudební zážitek. Dámy, slečny, aktivní babičky, ano, já vím, že je na ně i pěkný pohled, ale já myslela na jejich neuvěřitelnou nápaditost, jančení na pódiu, a hlavně, komunikaci s publikem. Minulý rok jsem je viděla rozjet taneční turnaj o hodnotné ceny, balíčky uznalých pohledů a poukazy na instantní kocovinu na baru. Tak trochu jsem se tedy domnívala, že klubová scéna jim opravdu vyhovuje nejvíce. Rock for People tyhle naivky, jako já vážně vyvedlo z omylu.
Znáte to, nějak se očekává, že ambiciózní mladá skupina s pořádnou dávkou nadání sbalenou na cesty vedle tatranek a pribiňáčka bude šplhat nahoru v žebříčcích hitparád. Nicméně THE FEUD rádi dělají věci po svém a fanouškům Královehradeckého festivalu odprezentovali, že žádná JAKÁKOLIV forma šplhání jim fakt není cizí.Johnny's on the rooftop, let's go to see him, alright!

Futurum music bar žádný trénink na atletické závody nezažilo, ale o skvělou show bylo i tak postaráno. Skalní fanoušci nosili pivo, chytali trsátka a jančili pod pódiem ve víru tance afrických bojovníků kmene pogo. Dočkali jsme se nových věcí, došlo i na největší srdcovky typu In between the lines, která se objevila přesně in the middle of the show. Po dlouhém přemlouvání se kluci nechali vytleskat zpět na pódium a přihodili ještě dvě třešničky na dort a bylo to dobré. Večer pokročil a THE FEUD nestačili obcházet nadšené staré známé skalní fanoušky na kus řeči a doušek příjemně vychlazeného nápoje. Inu svět je malý - a o náhody ani pivo v něm není nouze. Také bych ráda touto cestou ještě jednou poděkovala bubeníkovi s dobrým srdcem, jenž neuhnul před psíma očima a věnoval mi jednu ze svých paliček.

O tom, co jsou THE FEUD zač, jsme se zmínili již v jednom z předešlých článků a pro ty z vás prahnoucích po hudebním vzdělání jsem přichystala toto příjemné instruktážní video, opět z Rock for People.

Last but not least

Závěrem slova díků kapele za skvělou show. Pokud chcete THE FEUD zastihnout ještě v republice, skočte na nejbližší dopravní prostředek a hurá do Brna na Čarodějáles, kde THE FEUD vystoupí po boku zářivých hvězd typu Royal Republic, domácích Tatabojs, nebo MIG 21.

Thank you, guys for a great show last night. Hope you enjoyed it as much as we did, see you soon again!

 

Napsal(a):

Zanechat komentář