Balaton Sound 2013 zveřejnil dalších jednadvacet jmen. Zahraje i Avicii

Jeden z největších open air festivalů elektronické hudby v Evropě - Balaton Sound - vypustil seznam dalších jednadvaceti účinkujících pro nadcházející ročník. Přehlídku těch největších hvězd taneční scény doplní jména jako Avicii, Cee lo Green, Fedde Le Grand nebo Solomun.

Balaton Sound 2012 Balaton Sound 2012 Zdroj: welovebudapest.com

I letos zažijí břehy Balatonského jezera nápor té nejlepší taneční muziky, kterou doprovodí (jak jinak) špičková světelná show. Účast na letošním Balaton Sound již potvrdili ti z největších star současné elektro scény jako je DJ Steve Aoki, Calvin Harris, Dada Life, Bloody Beetroots, Prodigy, Justice, Armin van Buuren či třeba Alesso. Nyní k této sestavě přibylo dalších jednadvacet vystupujících.

Pestrou taneční sestavu doplní američtí hiphopeři Wu-Tang nebo alternativnější zástupci experimentální elektroniky - kanadští Crystal Castles. Pořadatelé dali prostor i dosud nepříliš známým jménům a ke slovu se tak dostanou úplně čerstvé a neokoukané talenty dance music.

 

 

 

Balaton Sound se pořádá od roku 2007 na jižním břehu Balatonského jezera. Je to jeden z největších open festivalů elektroniky na kontinentě. Rok od roku se těší větší popularitě a většímu zájmu veřejnosti. Na začátku ledna 2012 získal ocenění jako nejlepší evropský festival v kategorii „Best Medium-sized Festival of Europe“ (nejlepší evropský středně velký festival).

Seznam jednadvaceti nově zveřejněných jmen:

Avicii

Cee Lo Green

Fedde Le Grand

Solomun

Loco Dice

Dimitri Vegas & Like Mike

Four Tet

Green Velvet

Seth Troxier

Nervo

Magda

Harnán Cattáneo

Todd Terje

DJ Koze

Scuba

tINI

Gary Beck

Doctor P

FuntCase & MC Skydro (UK)

Bruno from Ibiza

Baskerville live

Celý line-up a další informace si můžete přečíst na oficiálních stránkách festivalu

 

Zanechat komentář