Benátská noc ulovila Bryana Adamse

Festival Benátská noc čekal na headlinera tak dlouho, až se mu podařil husarský kousek v podobě potvrzení návštěvy jednoho z nejlepších muzikantů světa.

Bryan Adams jako hlavní hvězda festivalu Benátská Noc 2012 Bryan Adams jako hlavní hvězda festivalu Benátská Noc 2012 Zdroj: ukhm.com

Je jím Kanaďan Bryan Adams, který patří mezi nejvýraznější zpěváky a skladatele populární hudby osmdesátých a devadesátých let. Neformálně oblečen do džínsů a trička, s elektrickou kytarou v ruce prezentující poprockové skladby, si získal oblibu fanoušků po celé zeměkouli. Bryan má na svém kontě celou řadu alb ověnčených multiplatinovým prodejem.
 

 Adamsovy kvality jsou znát nejenom z nahrávek, kterých má na svém kontě kolem desítky, ale i z koncertů. Na připravované koncerty, které proběhnou ve Vídni, Salzburgu a v Sursee ve Švýcarsku, naváže návštěvou festivalu Benátská noc, a to pátečním vystoupením 27. července ve večerních hodinách.
 
Půjde o umělcovu pátou zastávku v České republice od roku 2003, kdy zde vystoupil poprvé. Pověst jednoho z nejlepších rockových zpěváků získal především díky svým koncertům. Stále populární Bryan Adams se svými peckami vyprodává haly na kontinentech již více než tři desítky let.
Napsal(a):

Zanechat komentář