27.02.2013 19:00

Bruno Mars: Vstupenky na koncert půjdou do prodeje v březnu

Americký zpěvák, skladatel a producent Bruno Mars v letošním roce navštíví Parhu. Na koncert, který se uskuteční 6. listopadu v O2 areně, se vstupenky začnou prodávat o mnoho měsíců dříve.

Hudební kouzelník, i tak by se dal nazvat mladý umělec Bruno Mars, který je považován za jednoho z nejtalentovanějších a nejpřesvědčivějších interpretů současnosti. Rok 2013 se u něj odehraje pod vlivem The Moonshine Jungle World Tour. Americká část turné startuje 22. června ve Washingtonu. Pro Evropany šňůra započne 2. října v Belfastu.

Jak jsme již avizovali, Bruno Mars svou hudbou okouzlí i tuzemské fanoušky. A ačkoli se koncert uskuteční až v listopadu, vstupenky se začnou prodávat již 1. března, a to přesně v 9 hodin. Zájemci je budou moci získat ve sběrnách Sazka, a.s. Rezervaci bude možné provést na www.sazkaticket.cz.

Cena vstupenek se bude pohybovat v rozpětí od 990 do 1 390 korun a budou se prodávat ve třech kategoriích. Lístky ke stání budou stát 990 korun. Za stání u pódia fanoušci zaplatí 1 290 korun. V rozmezí 1 090 až 1 390 korun se potom budou pohybovat vstupenky k sezení.

 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.