Ben Cristovao má v rukou všechny Bomby

Pokud Vám to přípomíná známé české pořekadlo s trumfy, věřte, že podoba je více než náhodná. Bomby jsou totiž nynějšími Benovými trumfy na naší hudební scéně. A nezůstane rozhodně jen u nich, další Tělo je totiž na cestě.

Ben Cristovao Ben Cristovao Zdroj: Championship Music

Před pár dny spatřil světlo světa klip k singlu Bomby. Tento singl už Benovi fanoušci znají, ale video k němu přibylo až nyní. Zajímavé je hned z několika důvodů. Vidět v něm můžete další více či méně významné hudebníky a tanečníky, jako například slovenské rappery Moja Reč nebo tanečnici Jessicu Monteiro, která se objevila i ve videu Runaway od Kanyeho Westa.

Čtěte také: Hvězda Bena Cristovaa stoupá stále výš

Kromě zajímavého obsazení má videoklip Bomby světové parametry z hlediska technické stránky. „Je potěšující sledovat vzrůstající míru prezentace Benova entertainmentu. Úroveň CGI, tedy 3D grafiky, překonává všechna vžitá pravidla v ČR a SR, rozpočtem i výpravou se klip rovná velkým zahraničním produkcím. Ben na sobě tvrdě dře a je s ním radost spolupracovat,“ dodává Lukáš Rychtařík z Championship Music.

 

 

V blízké době se Ben chystá vypustit další videoklip. Tentokrát to bude k písni Tělo. A bude se určitě nač dívat. Ben poslední dobou hodně posiluje a dal se i na řecko-římské zápasení. Kromě potěchy ucha se tak mnohé fanynky mohou těšit i na trochu očekávaného exhibicionismu.

Napsal(a):

Zanechat komentář