Covers For Lovers natočili nový videoklip. O Moderním státu

Pražští pop-punkeři Covers For Lovers do světa nedávno vyslali své první autorské album Dobrý zprávy. Nyní pánové postupně oblékají své skladby do slušivých šatů. Svou vizuální podobu získal již druhý kousek, Moderní stát.

Covers For Lovers Covers For Lovers Zdroj: archiv kapely

Moderní stát z alba Dobrý zprávy dostal po skladbě Nashledanou možnost, aby se příznivcům pop punku představil též jako videoklip. Tentokrát však o výběru skladby pro nový klip mohli rozhodovat fanoušci Covers For Lovers. Jejich volba Moderního státu kapelu velmi potěšila, jelikož pánové si ve skrytu duše přáli zhmotnit právě tento kousek. „Kapela a fanoušci jsou jeden organismus. Jsme rádi, že jsme se sešli s našimi fans na songu, který byl i naším favoritem,“ nechal se slyšet zpěvák Billie Joke.

Cover For Lovers nelze v žádném případě považovat za politickou kapelu, ještě před nedávnem se kluci soustředili na covery známých songů, avšak situace politické scény několika posledních let kapelu donutila k její ostré kritice.

Ve svých písních reagujeme na vcelku běžné a každodenní radosti a starosti každého z nás. Politiku neřešíme, protože to je vesměs špína, která nestojí za tu námahu. Moderním státem jsme chtěli dát najevo, že pohár už přetekl, že nám opravdu vadí arogance, pokrytectví a zlodějiny reprezentantů tohoto státu a jejich kamarádů ,lobbistů a mafiánů‘. Do budoucna se tímto tématem, už nehodláme nijak intenzivně zabývat a řešit ho, ale reagovat jsme prostě museli.Covers For Lovers

Natáčení klipu proběhlo za přítomnosti několika zvučných jmen. Na herce si na několik minut zahráli například frontman Totálního nasazení Sváťa Šváb či kytarista Jaksi Taksi Karel Máša. Na vzniku hudebního minifilmu spolupracovala agentura ForFUN Agency specializující se na výrobu a produkci audiovizuálních děl.

 

Napsal(a):

Zanechat komentář

?>