15.04.2013 7:00

Debbi vydává druhé album: Dospěla a vrhla se na retro styl

Debbi Debbi Zdroj: archiv zpěvačky

Zpěvačka Debbi vydává nové album LOVE, LOGIC  & WILL, které jen velmi vzdáleně připomíná debutové album Touch The Sun z roku 2011. Debbi vyspěla jak emocionálně, tak hlasově a na nové desce ukazuje, že dokáže mnohem víc, než jen zpívat letní songy a bezstarostné popěvky.  

Sama Debbi ke vzniku nového CD říká: Chtěli jsme se posunout. Už jsme nechtěli mít na albu popěvky jako La, La nebo Touch The Sun... Jsou to dobrý písničky a pořád je rádi hrajem, ale chtěli jsme udělat krok dopředu. Jak zvukem alba, tak i způsobem zpívání. Hodně jsme ve studiu jamovali a experimentovali. Taky jsem už občas propadala panice, že pořád jenom zkoušíme, hrajeme, jamujeme a výsledek nikde. Nakonec se ten čas ukázal jako nezbytný pro to, abychom se všichni posunuli dál. A já jsem přesvědčena, že se to podařilo.“

 

První oficiální singl z nového alba You Take Me There je momentálně jednou z nejhranějších domácích skladeb v českém éteru. A už v něm Debbi jasně ukazuje, jak velký kus práce se svým hlasem zpěvačka za ty dva roky udělala.

 

 

Celé album je prodchnuto v současnosti tolik populárním retro soundem, se kterým její soulový hlas velmi dobře koresponduje. Vznikalo celý loňský rok v pražském nahrávacím studiu RePrague, stejně jako album první, pod vedením producenta Martina Ledviny. O repertoár se tentokrát autorsky podíleli kromě samotného Ledviny i Jana Kirschner, Samuel Hora a překvapivě také rock´n´rollová legenda Čechoameričan Ivan Král, který si s Debbi střihl duet How Can I Resist You

 

Tracklist alba:

1. Love, Logic & Will (part I) (Martin Ledvina)

2. Love, Logic & Will (part II) (Martin Ledvina/Lucien Zell)

3. This Is It (Jana Kirschner)

4. You Take Me There (Tim Hawes/Paul Drew/Greig Watts/Pete Barringer/Obi Mhondera/Rike Boomgaarden)

5. Your Physical Presence (Martin Ledvina/Lucien Zell)

6. Miss You (Jana Kirschner)

7. Hey You (M. Behm/K. Morgan/R. Irving)

8. Its Not Hard (Martin Ledvina/Lucien Zell)

9. How Can I Resist You (feat. Ivan Král) (Ivan Král/Cindy Hudson)

10. Take This Song (Samuel Hora)

 

Bonusy:

11. By My Side (Graus/Kachut/Zubak/Palpova/Graus)

12. Ležím v Tvé blízkosti (feat. Lipo) (Lipo/ODD/Martin Ledvina)

 

Svou pěveckou kariéru nastartovala devatenáctiletá Debbi, celým jménem Deborah Kahl, před dvěma lety hitem Touch The Sun, který se stal průvodním songem reklamy na Metaxu a za který si Debbi odnesla cenu  Anděl za skladbu roku 2011. Dalším hitem byla letní píseň La, La v uplynulém roce zpěvačka vokálně vypomohla rapperovi Lipovi na jeho singlu Ležím v Tvé blízkosti.  Zúčastnila se prvního ročníku Česko Slovenské SuperStar, kterou opustila již v semifinálových kolech. 

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.