07.08.2020 15:04

Film Devět životů Ozzyho Osbourna dokumentuje minulost i současnost slavného zpěváka

Dokumentů o jednom z nejslavnějších heavymetalových zpěváků je už natočeno několik. S novým pokusem o zachycení života i současné situace Ozzyho Osbourna přichází studio A&E. Nový film bude mít premiéru 7. září.

Dokument Devět životů Ozzyho Osbourna, který režíruje R. Greg Johnston, známý mimo jiné prací na reality show Osbournovi, vstoupí do kin sedmého září. Mimo shrnutí rozmanitého života nejslavnějšího zpěváka kapely Black Sabbath se fanoušci dočkají i nových rozhovorů. Například o Parkinsonově chorobě, kterou Osbourne trpí. V dokumentu budou o Ozzym mluvit i hudebníci Marilyn Manson, Ice-T, Rob Zombie, Jonathan Davis, Rick Rubin či Post Malone.

 

 

Život Ozzy Osbourna začal v chudobě těžce průmyslového prostředí Birminghamu a v celém jeho průběhu to s tímto zpěvákem bylo jako na horské dráze. Místo za mikrofonem v nejslavnější metalové kapele Black Sabbath, která svou hudbou definovala žánr a směřování několika následujících metalových generací, vystřídala drogová závislost. Po jejím překonání Ozzy započal svou úspěšnou sólovou kariéru. Mileniální mládež ho měla šanci poznat v pořadu Osbournovi, který se vysílal od roku 2002 a zobrazoval život Osbournovy rodiny.

Čeští fanoušci se mohou těšit i na třináctý listopad, kdy Ozzy Osbourne vystoupí spolu s Judas Priest v pražské O2 areně.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.