21.08.2020 14:00

Touché Amoré vydávají nový singl k připravovanému albu

Na říjen letošního roku si Touché Amoré naplánovali vydání nového alba Lament. Oba vydané singly slibují kvalitní hardcore. Velkou část práce na této desce odvedl i producent Ross Robinson.

V září loňského roku vydali američtí Touché Amoré singl Deflector. Ten produkoval Ross Robinson, který stojí za alby Slipknot či Korn. V lednu letošního roku kapela oznámila novou desku, kterou bude produkovat právě Robinson. „Tentokrát jsme potřebovali změnu. Potřebovali jsme někoho, kdo nás může dostat z komfortní zóny. Tak přišel Ross Robinson. Muž, který žádné komfortní zóny nezná. S výsledky jeho prací jsem vyrůstal od mala. Když jsme se vrátili z turné po středozápadu, nahráli jsme s Rossem song, abychom viděli, jaká mezi námi bude chemie,“ pochvaluje si spolupráci s producentem zpěvák kapely Jeremy Bolm.

Na novince Limelight je hostem zpěvák Andy Hull z kapely Manchester Orchestra. Ječák Jeremyho a melodické zpěvy Hulla tvoří neuvěřitelně emotivní a zvučný komplex. I text pojednávající o smutku pomalu stárnoucího mileniála je hodně uvěřitelný.

 

 

Deska Lament vyjde devátého prosince na Epitaph Records. Oba vydané singly naznačují, že kapela i producent odvedli opravdu velkou práci.

Zanechat komentář

Ujistěte se, že jste zadali všechny požadované informace označené hvězdičkou (*). HTML kód není povolen.