Jessie J půjde dohola! Kvůli nemocným dětem Doporučený

Inspirována nemocnými dětmi je Jessie připravena učinit radikální změnu své vizáže a oholit si hlavu. Motivací k tomuto neobvyklému zásahu je snaha získat peníze na charitu.

Britská populární zpěvačka Jessie Jay Britská populární zpěvačka Jessie Jay Zdroj: ahashare.com

Interpretka písně Do It Like A Dude se po setkání s dětmi trápícími se skutečnými nemocemi rozhodla pro podporu dobré věci udělat něco trochu jiného. Ještě se nerozmyslela, která nadace bude profitovat ze zániku jejího účesového stylu, jež se ve světě šoubyznysu stal už jakousi ochrannou známkou.

„Je to jedna z těch věcí, o kterých mluvíte, a která si vyžádá změnu dalších plánů, ale jsem nadšená. Opravdu se moc těším, že udělám něco dobrého pro svět a pro ty, kteří to nejvíce potřebují,“ komentovala Jessie J své chystané počínaní a dodala, že „Když jsem si zlomila nohu, objela jsem díky volnému času několik nemocnic a setkala se se spoustou dětí, které mě inspirovaly více než cokoliv jiného. Hlavně jejich vůle překonat zlé nemocné časy. Chci využít toho, že jsem někdo, koho lidé znají a udělat dobrou věc.“

Jessie Jay byla v létě, poté co si zlomila nohu, přinucena zrušit několik svých vystoupení na hudebních festivalech, ale před pár dny potvrdila, že letos vystoupí na známých The Isle of Wight a Wireless.

Napsal(a):

Zanechat komentář