Madonna vyhrála Zlatý glóbus Doporučený

Skladba s názvem Masterpiece, která je součástí Madonnina filmu W.E., je skutečným majstrštykem a oprávněně tak Madonně vyhrála Zlatý glóbus za nejlepší originální song. Tyto ceny jsou povážovány za důležité vodítko před blížícím se rozdělováním filmových Oskarů.

Madonna přebírá Zlatý glóbus Madonna přebírá Zlatý glóbus Zdroj: hollywoodreporter.com

Madonna, zpěvačka-režisérka, má před sebou ohromný rok, který pro ni, a její fanoušky, nabírá lesku již ve svých začátcích. V noci v neděli 15. ledna se stala držitelkou ocenění Zlatý glóbus a přitom má většinu nejdůležitějších událostí teprve před sebou.

 

 

Při přebírání ceny Madge poděkovala spoustě spolupracovníků, kteří jí podporovali při psaní této skladby a přípravě filmu W.E., jenž světu představí příští měsíc. „Je to překvapení. Děkuji mnohokrát všem Hollywoodským novinářům za jejich uznání. Musím poděkovat svým asistentům Jimmy Harrymu a Julii Frost. Také Williamu Orbitovi, který tu teď není a já ho obdivuji za všechnu tu práci, kterou jsme spolu odvedli.“

Čtěte také: Madonna potvrdila název nového studiového alba

Jakmile ukončila děkovnou řeč, poodhalila trochu pozadí ze vzniku tohoto tracku: „Chtěla bych také poděkovat svému manažerovi Guyi Osearymu, který mne neustále hnal kupředu. Ale vážně, po celý čas příprav filmování W.E. mě nabádal i k psaní písní a já stále oponovala: Prosím, snažím se soustředit na natáčení a režírování, nemám čas. Avšak hned jak jsem dokončila film, začala jsem pracovat na této skladbě a nějakým magickým a zázračným způsobem se objevil Masterpiece, takže děkuji moc, Guyi, za všechnu tvou otravnost,“ dodala Madonna s úsměvem.

 

 

Nakonec nezapomněla poděkovat ani herečce Andree Riseborough, která ve filmu W.E. ztvárnila hlavní roli, a producentu Harveymu Weinsteinovi.

 

Tato cena není prvním Zlatým glóbem, který Madonna získala. V minulosti již byla oceněna jako nejlepší herečka za roli Evy Peron v muzikálu Evita. Masterpiece je pravděpodobně také součástí Madonnina očekávaného alba M.D.N.A.

 

Napsal(a):

Zanechat komentář