Martin Harich natočil nový klip společně se svou fanynkou

Slovenský zpěvák Martin Harich nedávno natočil svůj nový klip. Hudební film bude doprovázet jeho píseň Čakám, čo sa stane, která bude jedním ze singlů Martinova nového alba. Kromě zpěváka a kapely se na place objevila i jedna z Martinových fanynek.

Martin Harich Martin Harich Zdroj: martinharich.sk

Videoklip se natáčel 1. března ve Vysokých Tatrách a na Liptove pod vedením devatenáctiletého Rolanda Wraníka. Ten dirigoval napříkladi videoklip pro Rytmuse, Daru Rolins či Celeste Buckingham. Vznik videoklipu si vyžádal nepřetržitou práci po šestadvacet hodin. „Bolo to veľmi, veľmi náročné, ale zároveň krasne a krasne studene,“ nechal se slyšet Roland.

Celé natáčrní totiž čelilo poměrně nepříznivému počasí. Velký mráz a místy až metrové sněhové závěje práci celému štábu zajisté neulehčovaly. Přesun do blízkosti Štrbského plesa či pořizování záběrů z helikoptéry tak nebyly procházkou v růžovém sadu.

„Teším sa, že som Rolanda spoznal. Je to mladý kreatívny človek. S takým režisérom sa nemohlo spolupracovať inak než výborne.“Martin Harich

Kromě Martina a kapely si však v klipu zahrála i jedna z jeho fanynek. Výběr však nebyl náhodný – Martin totiž kvůli obsazení této role uspořádal konkurz. Pražské Cross Café a slovenský hudební hotel Bonifác se v únoru proměnily v bojiště. Utkalo se zde dvanáct finalistek, které byly vybrány na základě videí, jež členky Martinova fanklubu zaslaly managementu. Jedna z nich potom s Martinem  strávila celý natačecí den.

Martin Harich na sobě velmi usilovně pracuje. Kromě nového alba a videoklipu se stal také moderátorem Bravo TV či slovenskou tváří jednoho z největších textilních gigantů světa. Navíc se stal také držitelem ceny TV Óčko za nejlepší videoklip roku ke skladbě Posledná pieseň.

Napsal(a):

Zanechat komentář